Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Váhy, horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
29. decembra 2017 HoroskopyHoroskopy na rok 2020 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

VÁHY – horoskop na rok 2018

Prinášame vám ročný horoskop pre toto znamenie. 

Domov a rodina pokračujú podobne ako v minulom roku. Vzťahy sa však zlepšia. Podarí sa vám vyriešiť konflikt, ktorý narúša váš súkromný život.

Váš pracovný život je naďalej trochu tajomstvom a môžete začať pomýšľať na zmenu pracovného miesta. Ak ste vlani nastúpili do nového zamestnania, mohlo by to byť náročné, aby ste si ho udržali, a možno budete chcieť iné. Môže za to povaha Neptúna vo vašej pracovnej zóne. Tráva vždy vyzerá na druhej strane zelenšie a akonáhle sa ocitnete na druhom brehu, presvedčíte sa o skutočnej pravde. Robte to, čo si myslíte, že je správne a ignorujte komentáre ostatných.

Keď Chiron vstúpi 24. apríla do vášho sektoru partnerstva, pravdepodobne tí slobodní z vás budú uvažovať o manželstve. Buďte opatrní, pretože osoba, ktorú si vyberiete, môže byť prehnane náročná a klásť na vás nereálne požiadavky. Ak ste už zosobášení alebo v záväznom vzťahu, môže sa stať, že existuje nerovnováha síl. Vaše manželstvo sa snažíte podporovať a od partnera nedostávate veľa. Teda aspoň nie to, čo očakávate. Vedzte, že toto je fáza, ktorá nakoniec pominie, ale mohla by vás priviesť na pokraj zlého rozhodnutia.

Od 15. mája sa budete zaoberať financiam. Príčinou je Urán, ktorý vstupuje do vášho spoločného finančného sektora. Budete prekvapení, čo váš partner má a dlhuje a aké sú vaše záväzky voči veriteľom a bankám. Neskôr vaše financie budú mať príležitosť rásť, ale preto je potrebné si začať viac veriť.

Rok začína pre Váhy so zameraním na domov a rodinu. Nájdenie mieru vo vašom vlastnom dome môže byť problémom. Vyhraďte si v ňom zvláštne miesto pre seba a urobte si ho podľa seba.

Od 21. januára vás priťahuje príležitosť vyjsť von a vy sa oddáte zábave a dlhým rozhovorom s ľuďmi, kde by nemalo chýbať chutné jedlo.

Do tretieho týždňa vo februári zábava skončí a vy sa vrhnete do každodenného stereotypu.

Váš sektor partnerstva vstupuje do popredia od 21. marca, keď vidíte lásku svojho života prostredníctvom ružových okuliarov. Ak sa stretávate s niekým výnimočným, je to vhodný čas na to, aby ste mu navrhli niečo viac. Ak ste sami, budú chvíle, kedy uvidíte svoju spriaznenú dušu. Avšak skutočnosť môže byť iná. Neidealizujte si príliš iných, lebo sa môžete sklamať.

Po 21. apríli sa zamerajte na svoje spoločné financie a pomôžte vášmu partnerovi čeliť realite svojej situácie.

Potom, ako Slnko vstúpi 22. mája do znamenia Blíženci, môžete plánovať lepšiu budúcnosť. Budete si môcť vychutnať dovolenku za hranicami alebo kultúrne aktivity. V tomto štádiu ste stále vo fáze plánovania roka. Vyberte si, čo chcete robiť so svojím životom a podniknite kroky na to, aby sa to stalo.

Počas augusta a septembra prichádza vaša planéta Venuša a posilní vaše pozitívne stránky. Môže to trvať krátky čas, ale energiu planéty krásy a harmónie v znamení rovnováhy a spravodlivosti nemožno podceňovať.

Slnko vstupuje počas rovnodennosti do Váh a prináša svetlo do vášho života. Plánujte stráviť tento mesiac s ľuďmi, na ktorých vám záleží, aby ste zlepšili svoj život. Môžete začať vidieť krásu v jednoduchých veciach. Nemusí to byť veľké gesto, ale ocenenie prírodných krás.

Venuša sa posunie späť od 5. októbra na šesť týždňov, čo bude pre Váhy znamenať pomalšie životné tempo. Využite túto dobu na prehodnotenie vášho života a vašich milostných vzťahov. Nájdite pokoj vo vašich finančných záležitostiach a urobte potrebnú úpravu toho, ako žijete. Nezačínajte v tomto časovom rámci na novom pracovnom mieste, ani žiadne vzťahy, či manželstvo.

Obdobie po 23. novembri ukazuje, že budete mať problémy s peniazmi. Najlepším spôsobom, ako ich zvládnuť, je vyváženie rozpočtu a nemíňanie toho, čo nemáte. Môžete dostať jednorazovú bonusovú hotovostnú injekciu.

Vykonajte všetky svoje sezónne nákupy a zábavu medzi 23. novembrom a slnovratom. Nezabudnite poďakovať všetkým, ktorí tu tento rok boli pre vás a snažte sa všetko dokončiť pred 22. decembrom.

Ak je to možné, 22. decembra prestaňte pracovať a choďte domov. Venujte všetku vašu pozornosť svojej rodine a ľuďom žijúcim vo vašom dome. Túžia po vašej prítomnosti. Preto všetky svoje aktivity na konci roka robte v pohodlí vášho domova v kruhu vašich najbližších.

K téme

Aká je vaša najatraktívnejšia časť tela podľa znamenia zverokruhu? Čo vám prezradí horoskop o vašom partnerovi? Toto bude chcieť asi zatajiť!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.