Vanessa Carlton čaká bábätko

Vanessa Carlton
Vanessa Carlton SITA/AP
reklama:

Tridsaťtriročná hudobníčka čaká dieťa s manželom a kolegom Johnom McCauleym.

Americká speváčka Vanessa Carlton je tehotná. Tridsaťtriročná hudobníčka čaká dieťa s manželom a kolegom Johnom McCauleym. O novinke informovala prostredníctvom sociálnej siete Facebook, kde zverejnila aj fotku s bruškom. “Teraz už môžem povedať, prečo Liberman (speváčkin pripravovaný album, pozn. SITA) nevyjde skôr, ako budúce leto. Pozrite sa na priložený obrázok. Nie, to nie sú croissanty. Čakáme bábätko,” napísala muzikantka a dodala, že očakávaný potomok je v poriadku.

Carlton vlani v novembri prezradila, že prišla o dieťa. Dôvodom bolo mimomaternicové tehotenstvo. So spevákom kapely Deer Tick sa zosobášili potom v decembri. Obrad viedla Stevie Nicks z formácie Fleetwood Mac.

Vanessa Carlton je rodáčkou z Milfordu v štáte Pennsylvania. Jej debutový singel A Thousand Miles, ktorý vyšiel v roku 2002, sa v rebríčku Billboard Hot 100 dostal na piatu priečku. Pieseň sa nachádza na speváčkinom prvom albume Be Not Nobody (2002), ktorý sa umiestnil na piatom mieste v hitparáde Billboard 200. Carlton následne vydala aj ďalšie tri štúdiovky Harmonium (2004), Heroes & Thieves (2007) a Rabbits on the Run (2011). Spomínaná skupina jej manžela Deer Tick vydala dosiaľ päť štúdioviek – War Elephant (2007), Born on Flag Day (2009), The Black Dirt Sessions (2010), Divine Providence (2011) a Negativity (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a z archívu agentúry SITA.

27. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA