Vdovec po Whitney Houston, Brown bude šesťnásobným otcom

Bobby Brown
Bobby Brown SITA/AP
reklama:

Americký r’n’b spevák čaká druhé dieťa s manželkou Aliciou Etheredge.

Americký r’n’b spevák Bobby Brown a jeho manželka Alicia Etheredge-Brown čakajú druhé dieťa. Informoval o tom portál TMZ, podľa ktorého je Etheredge-Brown vo štvrtom mesiaci tehotenstva. Manželia už majú päťročného syna Cassiusa. Brown je aj otcom Landona, LaPrincie a Roberta, ktorých mal s priateľkou Kim Ward, a Bobbi Kristiny, ktorú mu porodila Whitney Houston.

Čítajte aj: Dcéru Whitney Houston našli vo vani v bezvedomí

Štyridsaťšesťročný Bobby Brown svoju kariéru začínal ako jeden zo spevákov popovej skupiny New Edition. Skupinu opustil v roku 1986 a odštartoval sólovú kariéru, pričom odvtedy vydal štúdiovky King of Stage (1986), Don’t Be Cruel (1988), Bobby (1992), Forever (1997) a The Masterpiece (2012). Prvý album nezaznamenal úspech, no s nahrávkou Don’t Be Cruel sa dostal na prvé miesto amerického albumového rebríčka Billboard 200 a práve z nej pochádza jeho najväčší hit My Prerogative.

Na konte má jedno prestížne ocenenie Grammy. Zviditeľnil sa však najmä manželstvom so speváčkou Whitney Houston, pričom dodnes čelí obvineniam médií i jej blízkych, že to práve on ju naučil brať drogy, ktoré viedli k úpadku jej kariéry a nakoniec i smrti.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

5. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA