Veľké prekvapenie! Vojvodkyňa Kate čaká znovu dieťatko!

Vojvodkyňa z Cambridge
Vojvodkyňa z Cambridge SITA/AP
reklama:

Túto radostnú správu potvrdil dnes ráno aj hovorca paláca.

Vojvodkyňa z Cambridge čaká svoje druhé dieťa. Túto radostnú správu potvrdil aj hovorca Kensingtonského paláca: „Jej Kráľovské Výsosti vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge očakávajú druhé dieťa. Kráľovná a členovia oboch rodín sú nadšení z tejto správy.“

Manželka následníka trónu rovnako ako pri prvom tehotenstve trpí nadmerným dávením (hyperemesis gravidarum), preto v blízkej budúcnosti nebude svojho manžela sprevádzať na plánovaných podujatiach a zostane pod dohľadom lekárov Kensingtonského paláca.

Prečítajte si aj: Vojvodkyňa Catherine prezradila, ako znáša druhé tehotenstvo

Catherine a William sa zoznámili v roku 2001 na univerzite v Škótsku. Pár tvoria od roku 2003. Zásnuby sa konali v októbri 2010, princ svojej nastávajúcej daroval 18-karátový zafírový prsteň, ktorý patril jeho matke. Svadba roka, ako ju označili médiá, sa konala 29. apríla 2011. Ženích navliekol neveste na prst obrúčku z waleského zlata, ktoré darovala svojmu vnukovi kráľovná Alžbeta II. krátko po jeho zásnubách. Dvojicu sobášila hlava anglikánskej cirkvi – arcibiskup z Canterbury Rowan Williams. Ich prvorodený syn George Alexander Louis prišiel na svet 22. júla 2013.

Obrazom: Prvý potomok kráľovského páru – Princ George

Fotoalbum k článku:

Informácie pochádzajú z webstránky www.vogue.uk a archívu agentúry SITA.

8. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Dámskajazda.sk, SITA