Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rok ohnivého kohúta
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
12. decembra 2016 HoroskopyHoroskopy na rok 2020 od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Veľký horoskop na rok 2017 – rok ohnivého kohúta

Aké budú nastávajúce mesiace, čo nám prinesú a čoho sa vyvarovať? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.

Z väčšej časti roka bude Jupiter v znamení Váh. Ak chcete v tomto období dosiahnuť úspech, zdokonaľujte svojho tímového ducha, zmysel pre spravodlivosť a schopnosť spolupráce či robenia kompromisov. Naučte sa diplomacii. Tí, ktorí sa budú snažiť tento rok udržať mier a harmóniu, budú bohato odmenení, a to nielen v profesijnom, ale aj v súkromnom živote. Rozvíjajte preto sociálne zručnosti a využite šarm pri riešení konkrétnych konfliktov. Niekoľkonásobne sa vám to vráti.

Jupiter prináša príležitosti k rastu a expanzii v poznaní, pochopenie a životné skúsenosti, ktoré vás posunú vpred. Aj keď táto planéta ovplyvní všetky znamenia zverokruhu a prinesie pozitíva všetkým, najviac v roku 2017 budú profitovať práve Váhy. Príslušníci tohto znamenia sa ocitnú v centre pozornosti a ich pozitívne vlastnosti ešte posilnia. 

V januári sa prihlási o slovo aj Venuša, ktorá podporí vyjadrenie bezpodmienečnej lásky. Podnieti tiež záujem o krásu, umenie, kreativitu a altruistické aktivity. V tomto období budete viac ako inokedy pociťovať silné nutkanie podať pomocnú roku tým, ktorí ju budú potrebovať. Taktiež sa môžete nechať uniesť romantickými náladami a stráviť príjemné chvíle s milovaným, čo vášmu vzťahu len prospeje.

Koncom januára vstúpi do znamenia Barana Mars a zostane tam až do 9. marca 2017. Vplyv tejto planéty posilní vo vás odvahu a motiváciu k zmenám, na ktoré sa už dlhšie odhodlávate. Buďte však opatrní, aby ste na ceste za svojim cieľom nepošliapali práva iných.

V roku 2017 nás čakajú dve obdobia zatmenia (vo februári a auguste), ktoré majú urýchliť tempo udalostí  tým, že spôsobia náhle zmeny v našom bytí. Zatmenie je predzvesťou, uvedením  svetla, počas ktorého nám  majú byť  skryté pravdy a tajomstvá odhalené. Lev, Ryby a Vodnár pocítia dopad týchto zatmení viac než väčšina ostatných znamení zverokruhu.

V priebehu roka 2017 sa k moci dostane aj Merkúr, a to od 19. decembra 2016 do 8. januára 2017 v Kozorožcovi. Počas tejto doby by ste mali byť viac opatrní vo veciach peňazí. Druhýkrát bude pôsobiť  od 9. apríla – 3. mája 2017 v Býkovi, ktorý je tiež zemským znamením. Tretíkrát bude jeho sila citeľná  od 12. augusta do 5. septembra 2017 v zemskom  znamení Panny a vyvrcholí v ohni znamení Leva. Posledný vplyv bude mať  od 3. decembra – 22. decembra 2017 v ohni znamení Strelca. Počas týchto období by ste mali dbať na všeobecné pravidlo – nekupujte príliš drahé veci (najmä elektroniku), alebo nepodpisujte  nové zmluvy. Avšak je to zas čas vhodný na revíziu svojich plánov a projektov.

K téme

Ghosting alebo hra na mŕtveho chrobáka 6 sladkých trikov a bude na vás myslieť celý deň!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.