Victoria Beckham si neholí nohy

Victoria Beckham
SITA/AP
reklama:

Známa návrhárka počúvla radu priateľky Evy Longorie.

Anglická módna návrhárka, modelka a speváčka Victoria Beckham si neholí nohy. V rozhovore pre americký časopis Allure uviedla, že miesto toho pravidelne absolvuje depiláciu laserom.

To jej údajne poradila najlepšia priateľka, herečka Eva Longoria.

Bol to najlepší tip, aký mi Eva kedy dala,“ vyhlásila Beckham.

Návrhárka v rozhovore tiež prezradila, že pre udržanie štíhlej postavy vstáva každý deň o šiestej ráno a behá viac ako šesť kilometrov.

Victoria Beckham sa preslávila vďaka dievčenskej skupine Spice Girls. Jej členky, ktorými okrem nej boli aj „Scary Spice“ Melanie Brown (Mel B), „Baby Spice“ Emma Bunton, „Sporty Spice“ Melanie Chisholm (Mel C) a „Ginger Spice“ Geri Halliwell, si však po veľkom úspechu dali v roku 2000 pauzu.

Znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné a naposledy sa spolu predstavili na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012. Beckham po rozpade skupiny vyskúšala sólovú kariéru a neskôr sa stala úspešnou módnou návrhárkou. Je tiež autorkou dvoch kníh.

V roku 1999 sa po dvojročnom vzťahu zosobášila s bývalým futbalistom Davidom Beckhamom. V tom istom roku sa im narodil najstarší syn Brooklyn, po ktorom nasledovali v roku 2002 Romeo a v roku 2005 Cruz.

V júli 2011 sa ich rodina rozrástla o dcéru Harper.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.huffingtonpost.co.uk a archívu agentúry SITA.

19. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA