Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
pery, ústa, rúž, kráska, beauty, bozk
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
7. júla 2015 Lifestyle od NellySITA Diskusia()

Vieme, ako odhaliť ľudskú povahu podľa tvaru pier!

Ak chcete spoznať, s kým máte do činenia, všimnite si tvar úst. Prezradí vám veľa.

Charakteristiky tvarov jednotlivých častí tváre prezrádzajú o ich majiteľovi mnohé vlastnosti. Takisto i tvar vašich úst. Čo konkrétne? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.

1. Široké a veľké ústa

Majú zvyčajne ľudia s nápadným sklonom k zmyselnosti. Radi sa zabávajú a vyhľadávajú veselú spoločnosť. Ich neviazanosť a uvoľnenosť je zrejmá na prvý pohľad. Hoci sa zdajú navonok povrchní, v skutočnosti to tak nie je. Majú výborný zmysel pre logické myslenie s analytickými metódami skúmania. Hľadajú si zvyčajne zodpovedné a zmysluplné zamestnanie.

Charakter podľa tvaru nosa

zuby
Thinkstock

2. Malé a úzke ústa

Patria ľuďom zatrpknutým a zlostným. Málokedy sa dokážu uvoľniť a kŕčovito sa pridržiavajú vlastných skostnatených predstáv o živote. Často mávajú pocit, že im druhí ubližujú. Nikomu neveria. No na druhej strane sú zodpovední a môžete sa na nich vždy spoľahnúť.

3. Dolná pera široká a horná úzka

Takýto tvar pier je typický pre panovačných a sebavedomých ľudí. Chcú vždy vyniknúť a disponujú nezlomnou vôľou. Neznesú ani najmenší odpor a bývajú veľmi tvrdohlaví. Nemajú radi, keď ich druhí klamú a ťažko znášajú nespravodlivosť.

4. Dolná pera úzka a horná široká

Majitelia takéhoto tvaru úst bývajú detinsky naivní. Vedia sa tešiť z maličkostí a nenárokujú si na veľké veci. Často sa oddávajú snívaniu a túžia po jednoduchom a spokojnom živote. Radi trávia dlhé hodiny v prírode.

To, čo o vás prezradí brada, by ste v živote nečakali!

5. Rovné kútiky úst

Tento tvar úst prezrádza, že ide o človeka vážneho a smelého, ktorému zväčša chýba zmysel pre humor. Všetko berie smrteľne vážne. Seriózny prístup ľudí s rovnými kútikmi úst im dáva možnosť uplatniť sa vo vedúcich funkciách, v povolania manažérov a ekonómov. Sú tiež vážení, dôstojní a vo všetkom presní.

6. Spustené kútiky úst

Hovoria o ľuďoch namyslených a vypočítavých. Hoci navonok pôsobia chladnokrvne, vo svojom vnútri sú veľmi zraniteľní. Majú sklony k ješitnosti a urážlivosti. Starostlivo si budujú kariéru a sú nešťastní, keď sa im niečo nepodarí. Svoj smútok však nikdy nedajú najavo.

7. Kútiky úst smerujúce hore

Takéto ústa sú typické pre optimistických a veselých ľudí. V živote nepoznajú takmer žiadne prekážky. Bývajú odvážni a s vervou sa púšťajú do najzložitejších problémov. Vždy sa správajú tak, ako si to vyžaduje daná situácia a z ničoho si nerobia ťažkú hlavu.

Odporúčané články

Vaše vlasy prezradia, kto v skutočnosti ste Neuveriteľné, toto všetko o vás prezradí váš hlas!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.