Viete, ako si uzdraviť dušu?

bux.sk
bux.sk
reklama:

BRATISLAVA 11. decembra (PR) – Liečiteľka Anne Jonesová je v knihe Uzdravte si dušu veľmi konkrétna a ponúka mnohé cvičenia a tipy, ako sa dostať do pohody.

Vďaka jej lekciách pochopíte a zmeníte svoje postoje, citové stereotypy, zdravie i kariéru.

• Silou mysle sa zbavíte chaosu a bolesti

• Oslobodíte sa od zničujúcich vzťahov a citovej záťaže

• Naučíte sa pracovať s jemnou energiou, ktorá prúdi cez čakry, auru a meridiány

• Vybudujete si sebadôveru

• Meditáciou sa dokážete zbaviť stresu

• Prídete na to, ako rozvinúť lásku a pomocou nej dosiahnuť skutočné šťastie.

Aj vám sa už stalo, že po návšteve priateľa, ktorý prežíval ťažké obdobie, ste prišli domov úplne vyšťavení? Bolo to preto, lebo vás doslova obral o energiu. Keď je človek v depresii, má veľmi nízke energetické hladiny, pretože sú v negatívnom citovom a mentálnom stave. Podvedome vedia, že si potrebujú energiu doplniť, a preto keď k nim príde priateľ, okamžite sa naňho napoja a vysajú z neho čo najviac energie.

Samozrejme, sme radi, keď priateľovi v núdzi môžeme pomôcť, a občas mu môžeme venovať trochu zo svojej energie. Keď sa to však deje pravidelne, energetické zdroje sa môžu vyčerpať a nakoniec môžete sami ochorieť. Možno pracujete s niekým, kto je ustavične deprimovaný, na všetko sa sťažuje, všade hľadá nedostatky. Klebety medzi zamestnancami predstavujú všeobecne rozšírený negatívny spôsob, ako si krátiť čas – napokon, je oveľa zábavnejšie nachádzať na druhých chyby než prednosti. Či si to ľudia uvedomujú alebo nie, hádkami a ohováraním na pracovisku sa navzájom oberajú o energiu.

Známa liečiteľka Anne Jonesová, ktorá si aj slovenských čitateľov získala knihou Liečenie negatívnych energií, ponúka vo svojej novinke Uzdravte si dušu množstvo tipov a cvičení, ako si uzdraviť dušu, zbaviť sa stresu alebo negatívnych emócií od druhých.

V prvom rade sa treba vyhýbať ľuďom, ktorí vás oberajú o energiu. To je najlepší spôsob ochrany. Ak to nie je možné, Anne Jonesová ponúka jednoduché cvičenie, ktoré vás ochráni pred emóciami a postojmi druhých ľudí.

CVIČENIE – OCHRANA PRED EMÓCIAMI DRUHÝCH

– Nájdite si tiché miesto a zatvorte oči.

– Predstavte si pred sebou veľké vajce s dvermi.

– Vojdite doň cez dvere, zatvorte ich za sebou.

– Všimnite si, aké má hrubé steny, nemôže za ne zvonka preniknúť nič, absolútne nič – okrem lásky.

– Uvedomte si, že všetky emócie, myšlienky a postoje ostatného sveta sa od nich odrazia akoby boli z gumy, a nikdy vás nezasiahnu.

11. decembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej