Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
bux.sk
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
bux.sk
11. decembra 2014 LifestyleKnihy a film od PRSITA Diskusia()

Viete, ako si uzdraviť dušu?

BRATISLAVA 11. decembra (PR) – Liečiteľka Anne Jonesová je v knihe Uzdravte si dušu veľmi konkrétna a ponúka mnohé cvičenia a tipy, ako sa dostať do pohody.

Vďaka jej lekciách pochopíte a zmeníte svoje postoje, citové stereotypy, zdravie i kariéru.

• Silou mysle sa zbavíte chaosu a bolesti

• Oslobodíte sa od zničujúcich vzťahov a citovej záťaže

• Naučíte sa pracovať s jemnou energiou, ktorá prúdi cez čakry, auru a meridiány

• Vybudujete si sebadôveru

• Meditáciou sa dokážete zbaviť stresu

• Prídete na to, ako rozvinúť lásku a pomocou nej dosiahnuť skutočné šťastie.

Aj vám sa už stalo, že po návšteve priateľa, ktorý prežíval ťažké obdobie, ste prišli domov úplne vyšťavení? Bolo to preto, lebo vás doslova obral o energiu. Keď je človek v depresii, má veľmi nízke energetické hladiny, pretože sú v negatívnom citovom a mentálnom stave. Podvedome vedia, že si potrebujú energiu doplniť, a preto keď k nim príde priateľ, okamžite sa naňho napoja a vysajú z neho čo najviac energie.

Samozrejme, sme radi, keď priateľovi v núdzi môžeme pomôcť, a občas mu môžeme venovať trochu zo svojej energie. Keď sa to však deje pravidelne, energetické zdroje sa môžu vyčerpať a nakoniec môžete sami ochorieť. Možno pracujete s niekým, kto je ustavične deprimovaný, na všetko sa sťažuje, všade hľadá nedostatky. Klebety medzi zamestnancami predstavujú všeobecne rozšírený negatívny spôsob, ako si krátiť čas – napokon, je oveľa zábavnejšie nachádzať na druhých chyby než prednosti. Či si to ľudia uvedomujú alebo nie, hádkami a ohováraním na pracovisku sa navzájom oberajú o energiu.

Známa liečiteľka Anne Jonesová, ktorá si aj slovenských čitateľov získala knihou Liečenie negatívnych energií, ponúka vo svojej novinke Uzdravte si dušu množstvo tipov a cvičení, ako si uzdraviť dušu, zbaviť sa stresu alebo negatívnych emócií od druhých.

V prvom rade sa treba vyhýbať ľuďom, ktorí vás oberajú o energiu. To je najlepší spôsob ochrany. Ak to nie je možné, Anne Jonesová ponúka jednoduché cvičenie, ktoré vás ochráni pred emóciami a postojmi druhých ľudí.

CVIČENIE – OCHRANA PRED EMÓCIAMI DRUHÝCH

– Nájdite si tiché miesto a zatvorte oči.

– Predstavte si pred sebou veľké vajce s dvermi.

– Vojdite doň cez dvere, zatvorte ich za sebou.

– Všimnite si, aké má hrubé steny, nemôže za ne zvonka preniknúť nič, absolútne nič – okrem lásky.

– Uvedomte si, že všetky emócie, myšlienky a postoje ostatného sveta sa od nich odrazia akoby boli z gumy, a nikdy vás nezasiahnu.

Odporúčané články

Tri otázky pre najdlhšie žijúceho Slováka v Číne Petra Čaplického: Slováci a Číňania sú neporovnateľne rozdielni Pohlavný styk v poli či stratený kráľ, ktorý sa musel podrobiť chudobným Slovenkám, aj to sú tajomstvá našej histórie

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy a film

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...