Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
bux.sk
bux.sk
11. decembra 2014 LifestyleKnihy a film od PRSITA Diskusia()

Viete, ako si uzdraviť dušu?

BRATISLAVA 11. decembra (PR) – Liečiteľka Anne Jonesová je v knihe Uzdravte si dušu veľmi konkrétna a ponúka mnohé cvičenia a tipy, ako sa dostať do pohody.

Vďaka jej lekciách pochopíte a zmeníte svoje postoje, citové stereotypy, zdravie i kariéru.

• Silou mysle sa zbavíte chaosu a bolesti

• Oslobodíte sa od zničujúcich vzťahov a citovej záťaže

• Naučíte sa pracovať s jemnou energiou, ktorá prúdi cez čakry, auru a meridiány

• Vybudujete si sebadôveru

• Meditáciou sa dokážete zbaviť stresu

• Prídete na to, ako rozvinúť lásku a pomocou nej dosiahnuť skutočné šťastie.

Aj vám sa už stalo, že po návšteve priateľa, ktorý prežíval ťažké obdobie, ste prišli domov úplne vyšťavení? Bolo to preto, lebo vás doslova obral o energiu. Keď je človek v depresii, má veľmi nízke energetické hladiny, pretože sú v negatívnom citovom a mentálnom stave. Podvedome vedia, že si potrebujú energiu doplniť, a preto keď k nim príde priateľ, okamžite sa naňho napoja a vysajú z neho čo najviac energie.

Samozrejme, sme radi, keď priateľovi v núdzi môžeme pomôcť, a občas mu môžeme venovať trochu zo svojej energie. Keď sa to však deje pravidelne, energetické zdroje sa môžu vyčerpať a nakoniec môžete sami ochorieť. Možno pracujete s niekým, kto je ustavične deprimovaný, na všetko sa sťažuje, všade hľadá nedostatky. Klebety medzi zamestnancami predstavujú všeobecne rozšírený negatívny spôsob, ako si krátiť čas – napokon, je oveľa zábavnejšie nachádzať na druhých chyby než prednosti. Či si to ľudia uvedomujú alebo nie, hádkami a ohováraním na pracovisku sa navzájom oberajú o energiu.

Známa liečiteľka Anne Jonesová, ktorá si aj slovenských čitateľov získala knihou Liečenie negatívnych energií, ponúka vo svojej novinke Uzdravte si dušu množstvo tipov a cvičení, ako si uzdraviť dušu, zbaviť sa stresu alebo negatívnych emócií od druhých.

V prvom rade sa treba vyhýbať ľuďom, ktorí vás oberajú o energiu. To je najlepší spôsob ochrany. Ak to nie je možné, Anne Jonesová ponúka jednoduché cvičenie, ktoré vás ochráni pred emóciami a postojmi druhých ľudí.

CVIČENIE – OCHRANA PRED EMÓCIAMI DRUHÝCH

– Nájdite si tiché miesto a zatvorte oči.

– Predstavte si pred sebou veľké vajce s dvermi.

– Vojdite doň cez dvere, zatvorte ich za sebou.

– Všimnite si, aké má hrubé steny, nemôže za ne zvonka preniknúť nič, absolútne nič – okrem lásky.

– Uvedomte si, že všetky emócie, myšlienky a postoje ostatného sveta sa od nich odrazia akoby boli z gumy, a nikdy vás nezasiahnu.

Odporúčané články

Tip na vianočný darček: Svetový bestseller (The Girl In The Ice) Roberta Bryndzu konečne v slovenskom preklade! My Saturday Tips!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy a film

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...