Vladimír Kobielsky dal po siedmich rokoch zbohom Paneláku

Vladimír Kobielsky
Vladimír Kobielsky facebook.com/Vladimír Kobielsky
reklama:

Sympatický herec momentálne hrá v Búrlivom víne. V rozhovore pre agentúru SITA prezradil, prečo sa tak rozhodol.

Slovenský herec Vladimír Kobielsky prešiel veľkou zmenou v pracovnej oblasti. “Po siedmich rokoch som skončil vyrábať Panelák pre JOJ-ku a prestúpil som do Búrlivého vína,” povedal v rozhovore pre agentúru SITA. Úspešný markizácky seriál mu totiž ponúka viacero hereckých polôh. “Hrám tam diametrálne odlišnú postavu, pre mňa herecky veľmi vďačnú a zaujímavú. Najmä tým, že je to jemne negatívna postava,” priblížil sympatický rodák z Vranova nad Topľou.

Ako dodal, negatívne postavy sa mu hrajú oveľa lepšie. “Človek tam má čo hrať, môžete sa vyblázniť. Ostatné postavy sú milé, pekné, všetko fajn, ale toto je vďačnejšie. A je to pre mňa zároveň taká výzva, s jedným hrám hentak, s ďalším inak, sú tam všetky tie intrigy, nenávisti, zloby, ale aj láska a vášeň. Moja postava si potrebuje vyrovnať účty z minulosti, všetko tam je,” dokončil šarmantný herec.

Koncom januára sa Kobielsky okrem toho chystá s Divadlom Astorka Korzo ’90 do Ameriky. “Tridsiateho prvého januára ideme na jedenásť dní na Floridu s predstavením Na koho to slovo padne. Hráme to piati spolužiaci kamaráti, tak na to sa teším, že odtiaľto vypadneme, to sú pre mňa dovolenky. Zároveň pracovné, ale aj sa zabavíme a oddýchneme si,” prezradil 39-ročný herec. Ďalšie voľno si podľa vlastných slov vychutná až koncom februára. “Tam začínajú jarné prázdniny a ideme sa s deťmi lyžovať do Rakúska. To sú také medzníky, na ktoré sa veľmi teším a medzitým sa budem učiť, hrať, učiť, hrať, učiť, hrať..,” uzavrel.

15. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA