Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vojtěch Dyk
Vojtěch Dyk Tino Kratochvil
28. novembra 2014 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Vojtěch Dyk v Bratislave pokrstí nový album

Debutový album s názvom Deska bude pokrstený trojicou známych osobností.

Nie je tomu tak dávno, čo talentovaný český herec a spevák Vojtěch Dyk odohral pod taktovkou Josefa Buchtu a jeho B –SIDE BANDU na Slovensku koncerty plné známych piesní, ktoré zdvihli zo stoličiek nejedného priaznivca. Po októbrovom vystúpení v Trenčíne sa Vojtěch do našej krajiny opäť vracia pri príležitosti krstu nového autorského albumu DESKA, ktorý vyprodukoval v spolupráci so spomínaným B-SIDE BANDom.

Debutové album DESKA pokrstí 4.12.2014 talentovaný spevák aj v Bratislave v priestoroch kníhkupectva PANTA RHEI v nákupnom centre Eurovea Galleria Bratislava. Samotný krst odštartuje o 16.15 a mnoho úspechov novému albumu zaželajú a symbolicky ho pokrstia Vojtěchovi priatelia a kolegovia, Táňa Pauhofová, Adriana Kučerová a Peter Lipa.

Autorský album DESKA je štúdiový projekt s úplne novým repertoárom, ktorý pre speváka vytvorili poprední domáci autori a je vyvrcholením štvorročnej spolupráce medzi výraznou speváckou osobnosťou a špičkového muzikantského zoskupenia, ktorý vedie bandleader Josef Buchta. „Náš album zakončuje etapu „Bez štúdiového CD“. To je však jediná etapa, ktorú zakončuje. V športovej terminológii si teraz všetci obliekame dresy štúdiového hráča a tešíme sa na ďalšiu etapu. Či už to bude časovka alebo vrcholová etapa, to ukáže až čas a talent,“ prezradil Vojtěch Dyk o dlhoročnej spolupráci a novom albume .

Štúdiové album Deska je predovšetkým nenásilný a logický vývoj našej štvorročnej spolupráce. Lepšie povedané ani nie tak spolupráce, ako spoločnej práce a album Deska je výsledok, ktorý je zakončením etapy jednej a krásna výzva k etapám ďalším„, dodal k téme Josef Buchta. Svoju autorskú prvotinu podporia fenomenálni hudobníci aj sériou koncertov Deska Tour 2015, ktoré odohrajú u našich susedov, svojich priaznivcov však potešia aj koncertom v Bratislave.

Informácie Dámskej jazde poskytla Janka Marczellová (Trio production, s. r. o.).

Odporúčané články

Vojtěch Dyk exkluzívne : Slovensko ma nikdy nesklamalo! Éterická Táňa Pauhofová zažiarila na Herial Ladies Clube

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Domáci šoubiznis

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...