Vosková figurína Justina Biebera je zničená

Justin Bieber
Justin Bieber SITA/AP
reklama:

Múzeum Madame Tussauds v New Yorku sa rozhodlo figurínu odstrániť po tom, čo ju priaznivci kanadského speváka neustálym dotýkaním sa poškodili.

Z múzea Madame Tussauds v New Yorku museli odstrániť voskovú figurínu kanadského speváka Justina Biebera.

Dôvodom boli fanúšikovia, ktorí sa figuríny neustále dotýkali, čím ju postupne poškodili natoľko, že sa ju vedenie múzea rozhodlo stiahnuť.

Figurínu predstavili v roku 2011, pričom okolo nej nebola žiadna bariéra, ktorá by fanúšikom zabránila sa jej dotýkať.

Je to sklamanie, ale dúfame, že v blízkej budúcnosti predstavíme novú, dospelejšiu verziu Justina,“ uviedol generálny manažér múzea Bret Pidgeon.

Devätnásťročný Justin Bieber je rodákom z kanadského Londonu. Debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a kompilácia Journals (2013). Spevák, ktorého najväčším hitom je zrejme skladba Baby, stihol počas svojej kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, štyri Juno Awards, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy.

V ostatnom čase mal viacero problémov zo zákonom, minulý mesiac ho napríklad zatkli a obžalovali v Miami Beach za šoférovanie pod vplyvom omamných látok a bez platného vodičského preukazu a tiež kladenie odporu pri zatýkaní.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

12. februára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA