Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Saty test.png
bonjourglamour.ru
7. júna 2017 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži

Pravdepodobne existuje veľmi málo žien, ktoré nemajú vo svojom šatníku žiadne šaty. Tento odev dokáže vyzdvihnúť ženskosť a spraviť nežné pohlavie príťažlivejšie.

Máme pre vás zaujímavý test, ktorý o nositeľkách šiat prezradí, aké sú osobnosti  a ako vplývajú na opačné pohlavie.

Ktoré šaty na obrázku sa vám páčia najviac ?

Číslo 1:

Ak ste zvolili prvú možnosť, ste typ ženy túžiaci po ochrancovi, s ktorým by ste mali spokojný život. Vaše romantické srdce je obrovské. Ste neustále zamilovaná do muža, krásnych vecí, umenia. Rady flirtujete a nechýba vám hravosť. Presne viete, čo platí na mužov.  Necháte sa rozmaznávať a rovnako bývate starostlivá a pozorná matka.

Číslo 2:

Pre väčšinu ľudí ste záhadou, ale práve toto tajomno vám dáva vaše nezameniteľné kúzlo, takže sa snažte, aby ste ho nestratili. Pochybnosti sú vám cudzie, lebo presne viete, čo chcete a idete si za tým. Vaša hrdá</span> a zásadová povaha je vždy pripravená energicky obhajovať vaše vlastné názory a neznáša nespravodlivosť. Svoje emócie máte pod kontrolou a dokážete ovládať aj ľudí okolo seba. Túžite presadiť sa a ste ctižiadostivá. Len málokedy sa vám to nepodarí. Čo sa týka vzťahu, na mužov pôsobíte prísne a väčšinou sa vás boja. Nikdy vás však nebudú ovládať, lebo nezávislosť je pre vás veľmi dôležitá.

 

Číslo 3:

Ste praktická a odvážna žena, zvyknutá ísť dopredu a pripravená aj na najodvážnejšie kúsky. Máte silnú vôľu a nechýba vám ani usilovnosť.  Pre to, čo máte rady, sa dokážete vášnivo zapáliť. A milujete pozornosť! Muži vnímajú váš sexappeal a zväčša podľahnú vášmu optimizmu.  Chcete víťaziť za každú cenu, ale na druhej strane rady pomáhate iným. Vo vzťahu vám robí často problém vaša tvrdohlavosť.

Číslo 4:

Ste pokojná, priateľská a veselá osobnosť. Máte brilantný  zmysel pre humor! Ľahko si získate ostatných a väčšinou na nich urobíte pozitívny dojem. Ste veľmi spoločenský, zvedavý, odvážny človek. Váš pohľad na danú vec býva originálny. Nemáte problém prispôsobiť sa akejkoľvek situácii a vyťažiť z nej maximum. Rovnako ako vo vzťahu ste práve vy tá, ktorá ustupuje, zachraňuje a robí kompromisy. Muži vás vnímajú zväčša ako dobrú priateľku, pri ktorej sa cítia vynikajúco. S vami sa však určite nudiť nebudú.

 

Číslo 5:

Máte veľmi veľa tajomstiev, ste uzavretá a nedôverčivá. Ovládate sa v akejkoľvek situácii a emócie považujete za slabosť.  Silnejšie pohlavie priťahuje vaše sebavedomie. Pri výbere partnera ste veľmi prieberčivá a kladiete na mužov príliš vysoké nároky. Ste perfekcionistka i na seba. Vždy dosiahnete, po čom túžite. Ak chcete mať šťastný vzťah, skúste sa otvoriť a ubrať zo svojich nárokov. Inak zostanete sama a zatrpknutá.

Číslo 6:

Ste racionálne zmýšľajúci človek a veľký individualista. Dávate prednosť harmónii a pokoju. Očaríte takmer každého muža a dokonca aj vtedy, keď to nechcete. Ste veľmi citlivá a niekedy ľahko ovplyvniteľná. Navonok pôsobíte sebavedomo, ale vaše vnútro je veľmi zraniteľné. Vy naozaj potrebujete ochranu a podporu, aj keď to málokedy priznáte. Rady snívate a dokážete vidieť veci v bežnej realite, ktoré iní prehliadnu.

Odporúčané články

JÚN 2017 – mesačný výklad z kariet pre jednotlivé znamenia Horoskop bylín: Ktorá liečivá rastlina je tá vaša?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Sex a vzťahy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...