Vychádza ďalšia kniha Mira Jaroša: O čom bude?

Čarovné slovíčka
Kniha Čarovné slovíčka IKAR
reklama:

Publikácia je určená pre deti od jedného roka a obsahuje aj CD.

Slovenský spevák Miro Jaroš vydáva knihu s názvom Čarovné slovíčka. Publikácia, pomocou ktorej sa deti od jedného roka môžu učiť pravidlá slušného správania, obsahuje aj CD.

Čarovné slovíčka som sa naučil kedysi z programu pre deti Poďte s nami. Pamätám si, že keď som prvýkrát poďakoval svojej mame za obed, dojalo ju to. Som rád, že som mohol pracovať aj na tejto knižke pre deti. Ja skutočne verím, že čarovné slovíčka majú zázračnú moc a svet je s nimi krajší. Napísal som o tom aj pesničku, ktorá je súčasťou knižky. Medzi už všedné „ďakujem“ a „prosím“ som zaradil aj „prepáč“, „je mi ľúto“, „mám ťa rád“, „na zdravie“ a „všetko najlepšie“,“ prezradil Jaroš.

Knihu ilustrovala Mária Nerádová.

Miro Jaroš pochádza zo Žiliny. V roku 2004 sa prihlásil do súťaže Slovensko hľadá SuperStar, kde skončil na šiestom mieste. Na konte má štúdiovky Exoterika (2005), Tlaková níž (2008), Tráva musí rásť (2010) a tiež výberovku Všetko najlepšie (2012).

Vlani vydal knižnú prvotinu Čisté rúčky, ktorá je určená deťom predškolského veku a venuje sa základom hygieny.

Informácie pochádzajú od PR manažérky vydavateľstva Ikar Márie Leškovej a z archívu agentúry SITA.

29. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej