Výhody života s mužom, ktorý nie je playboy

sex
thinkstockphotos
reklama:

Takmer každá z nás túži mať po svojom boku atraktívneho muža, ktorého nám ostatné budú len tíško závidieť. V čom ale spočívajú výhody života s pravým opakom?

Rovnako ako muži, aj my ženy máme svoje idoly. Napriek tomu však väčšina z nás pochopila, že je lepšie mať doma chlapa s pneumatikou, než dokonalého modela. Prinášame vám niekoľko dôvodov, prečo je tomu tak:

1. Čím pevnejší je váš partner, tým ste vy štíhlejšia

S mužom pri tele vám nehrozí fakt, že on bude o polovicu chudší ako vy! Ak máte aj nejaké to kilo navyše, nemusí vás to trápiť, pretože pri chlapovi s bruškom vyzeráte vždy štíhlo.

2. Bez problémov navarí

Muži pri tele sa aj radi najedia, a preto im nerobí problém postaviť sa ku sporáku a ukuchtiť nejakú delikatesu. Nehovoriac o tom, že vám počas jedenia nepozerajú neustále do taniera, koľko ste toho už zjedli, aby ste nepribrali, ale s radosťou vám ešte naberú ďalšie sústo a tešia sa, že vám chutí.

3. Nie je to egoistický narcis

 

Nesleduje sa hodiny v zrkadle a nekontroluje každý svoj sval. Nevyberá si hodiny dokonalý outfit, keď ide hocikam do spoločnosti a nemá viac kozmetiky než vy. Nemyslí si o sebe, že je dokonalý a sám si uvedomuje, že pravá láska je o niečom inom ako o fyzickej kráse! A zároveň je šikovný, milý a pozorný.

10 mužských erotogénnych zón: Poznáte ich všetky?

4. Nemusíte sa báť, že vám ho ukradne iná

Na atraktívneho muža si musíte dávať pozor, záujem o neho zo strany vašej konkurencie bude veľký. Zo začiatku vám možno budú pohľady iných žien imponovať, no neskôr vás už závisť chtivých žien začne obťažovať a vy budete mať strach pustiť ho pomaly aj na toaletu, nehovoriac o akciách, na ktoré si vyrazí do mesta bez vás. Kvality pána s bruškom nemajú zväčša ženy záujem odhaľovať, a preto môžete byť v kľude, aj keď sa vyberie na pánsku jazdu.

5. Ochutnáte rôzne delikatesy

Muži, ktorí milujú jedlo, radi chodia do reštaurácií. Radi ochutnávajú nové veci, skúšajú najrôznejšie lahôdky a delikatesy. A vy to všetko zažijete s ním! Zabudnite na párok v rožku zo stánku, tento chlap má gastro úroveň!

Prečo a aké typy žien muži najčastejšie podvádzajú

6. Nemá hlúpe poznámky

Každej z nás sa môže občas stať, že nejaké to kilo navyše priberie. Playboy vám neostane nič dlžný a hneď začne mať poznámky na vašu bucľatú postavu. S mužom s pár kilami navyše sa toho vôbec nemusíte báť. Kilo- dve na viac si ani nevšimne a navyše väčšina z nich plné tvary na žene vie aj oceniť.

No čo poviete, nie je výhoda mať doma milujúceho partnera s bruškom, pre ktorého sme dokonalé také, aké sme?

24. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod