Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Elán, šťastie, sloboda
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
11. septembra 2017 HoroskopyTýždenné horoskopy od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Výklad kariet na týždeň od 11.09. – 17.09.2017

Vo výkladoch nastáva trošku zmena. Všetko naokolo sa hýbe a mení. Dlho som sa zaoberala myšlienkami, ktoré mi prichádzali. Pre jednotlivé znamenia už vykladať nebudem, posúvame sa vyššie a ďalej. SME JEDNO a nejako ako by sme viac mali vnímať, čo ako ľudia môžeme urobiť, čo nám je odporúčané všetkým. Ďakujem za pochopenie.

Preto vám budem prinášať už nie mesačné, ale týždenné výklady – pre vás všetkých.

Na týždeň od 11.09. – 17.09. budem používať karty „Magické posolstvá víl“, k tým ma to nejako posunulo…….

Vytiahla som z balíčka karty: Doprajte si viac pohybu, Vaše priania sa uskutočnia a Majte trpezlivosť.

Naozaj toho pohybu máme málo. Ide čas, kedy ho budeme mať ešte menej, leto pomaly odchádza a tak aj naše zvýšené fyzické aktivity, či v záhradke, pri vode alebo v prírode. Skúsili ste si všimnúť, že keď sa viac hýbete, cítite sa lepšie a máte pocit, že vami prúdi silná energia? Pohyb je totiž kľúčom k trvalej energii, k pevnému zdraviu a spokojnosti. Zmierňuje stres, ktorý veľa z vás zažíva. Majte akúkoľvek pohybovú aktivitu, pri ktorej sa cítite dobre, nemožno sa nútiť a robiť niečo nasilu, len aby bolo. Nemá to tak vôbec žiadny účinok – miestami je dokonca ten účinok opačný. Preto sa nezabudnite hýbať, hýbať, hýbať…..

Toľko k prvej karte. Ostatné dve by som spojila dohromady……

Trpezlivosť nám ľuďom naozaj v ostatných rokoch veľmi chýba. Chceme všetko dosiahnuť hneď, musíme vidieť výsledky hneď, musíme mať všetko hneď………….celé zle! Netrpezlivosťou si dokonca niektoré veci vyslovene brzdíme – paradox. Uvedomte si, že všetko bude iba tak, ako byť má a nijako inak. Niekedy tomu, aby sa vám splnili vaše priania, predchádza niečo, čo možno ešte nepoznáte, o čom ešte ani netušíte. Nechajte voľne plynúť čas. Energie sa zrýchlili, nebojte sa, dnes všetko ide inak, ako možno ešte pred pár rokmi. Len si zoberte, koľko vecí vyplávalo v ostatnom čase na povrch a v rôznych oblastiach! Zachovajte si preto vieru, buďte trpezliví, pokračujte v modlitbách a afirmáciách, ale nesnažte sa vesmír znásilniť. Všetko, čo je vo vašom Božskom pláne, sa uskutoční a to vám potvrdzuje aj jedna karta z balíčka, ktorá pre tento týždeň vyšla. Preto nezúfajte, aj keď výsledky nateraz nevidíte. Odovzdajte akékoľvek pochybnosti Nebesiam, VERTE SI!

Tento týždeň je tu možnosť stretnúť „duchovného partnera“.

Prosím, nezabúdajte na úsmev, je veľmi pre tieto dni dôležitý, nezabúdajte ľudí vo svojom okolí motivovať k tomu, aby sa usmievali…….vaša energia má obrovskú silu…….

Želám vám krásny týždeň. S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Odporúčané články

4 znamenia zverokruhu, ktoré sa manželstvu vyhýbajú Aká je vaša najatraktívnejšia časť tela podľa znamenia zverokruhu?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:

Z kategórie Týždenné horoskopy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies