Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vyvolení - Ivanova rodina na návšteve
Vyvolení - Ivanova rodina na návšteve JOJ
22. novembra 2013 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Vyvolení: Ivan si užíva telesné rozkoše s rodinou

Boj o dom snov sa pomaly dostáva do finále. Vyvoleným zostáva len pár dní na to, aby dom dokončili. V dome zostali štyria.

Dom snov už je na dosah. Stavbyvedúcou sa stala Mirka, hoci o stavbu veľký záujem neprejavuje.

Igor, ktorý doteraz patril k najväčším pracantom, sa po niekoľkodňovom nervovaní konečne upokojil a dopomohla mu k tomu návšteva jeho rodiny. Hlavne mamy Trúdky. Rodina však neprišla len tak, okrem návštevy museli určiť aj jedného hráča, ktorý si dom snov zaslúži najmenej. O tejto misii a ani to, koho meno nakoniec skončilo v obálke, vyvolení netušia.

Návšteva pána inžiniera Vargu nedopadla dobre. Vonku im mokne materiál a vo vnútri si ničia vlastným prístupom a ľahostajnosťou nové zariadenie. Treba upratovať!

Ďalšia rodinná návšteva

Do Domu snov prišla ďalšia rodinná návšteva – Ivanova manželka s dvoma dcérkami. Zvítanie bolo dojemné a slzy nechýbali v očiach všetkých. Rodinke sa páčilo, že dostali možnosť zariadiť nábytkom detskú izbu. Ivan zažíval idylku, ale Mirka sa trápi. Jej tiež chýbajú deti. Z jej pohľadov ide strach a nikto nevie, čo sa v nej odohráva. O Ivanove dcérky neprejavila veľký záujem.

Marcel s Igorom zostávajú pokojní, ale fóriky si neodpustia a neváhajú ich robiť aj Ivanovej manželke.

Starostlivá manželka, ale zlá gazdinka

Marcel navrhol Ivanovi, že sa mu postará o deti a oni si môžu užiť romantiku. Pripravil im kúpeľ s penou, ružu a sviečky. Ivanovi žiadne telesné rozkoše nechýbali a hlavne nie pred kamerami, užíval si hlavne prítomnosť zákonitej a spoločné chvíle.

Ivanova žena sa síce ukázala ako starostlivá manželka a matka, ale nie veľmi dobrá gazdinka. Vyvoleným toho totižto veľa nenavarila – starala sa len o deti a Ivana.

Lúčenie bolo ťažké najmä pre Ivana. Na záver opäť musela návšteva napísať na lístok, kto si dom nezaslúži. Aj toto rozhodnutie ovplyvní, kto pôjde do finále.

Odporúčané články

Malý priestor pre veľké sny Sajfa: V živote treba vedieť makať a mať šťastie!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Domáci šoubiznis

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...