Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nové tváre medzi Vyvolenými
Vyvolení - návrat štyroch misionárov JOJ
27. septembra 2013 ŠoubizDomáci šoubiznis od Dámska jazdaSITA Diskusia()

Vyvolení: Stavbyvedúci despota Tomáš a návrat misionárov

Na stavbu Domu snov sa vracajú štyria vraj vyškolení Vyvolení. Nové ženské tváre potešili najmä Marcela, ktorý po nich okamžite vyštartoval. Bude nové iskrenie?

Vyvolení zvolili za stavbyvedúceho Tomáša. Zuzana v tom vidí príležitosť zbaviť sa povinností v kuchyni a manipulovať s Tomášom. Hneď pri voľbe kuchárov dal na ňu a zvolil Martinu a Maju, na stavbu si berie Milana a Zuzanu. Milan dostáva najťažšie úlohy, ktoré nezvláda. Zuzane to hrá do karát.

Tomáš má opäť neľahkú situáciu. Musí dohnať sklz po Norovi. Okrem toho Vyvolení dostávajú novú úlohu, postaviť prvé nadzemné podlažie.

Štyria Vyvolení sa vrátili z misie a myslia si, že sú vyškolení :

Monika Lombárová – budúci podlahový expert

Marek Fekiač – montáž sádrokartónov

Ivan Musil – strecha, zatepľovanie

Kristína Verničková – inštalatérka, vodovodné potrubia

Nové iskrenie medzi Vyvolenými

Igor a Kika – berie ho ako svojho tata, podržal ju už na začiatku, keď plakala za rodičmi. Igora taktiež najviac potešil príchod Kiky. Marcel vyštartoval po nových dievčatách, od prvých okamihov sa im snaží byť čo najbližšie. Kiku na stavbu prenáša na rukách, tá popri tom spieva svadobnú pieseň. Kika má však jasný názor – budeme kamaráti, no pri tom to aj skončí.

Monika aj Kika vedia, že si Marcel a Maja sú si blízki, no Kika si nemyslí, že by to teraz začal hrať na tri strany. Berie to ako zábavu. No priznáva, že je jej Marcelovo správanie nepríjemné. Ani Monika nemá o Marcela záujem: „Pokojne obom dievčatám uvoľním cestu.“

Marcel pred kamerou prizná, že sa mu ani jedna z nových dievčat však nepáči: „Nie sú škaredé, ale ani jedna nie je môj typ.“ Napriek tomu sa oboch dotýka, hladká ich a koketuje s nimi. Maja nakoniec prehovorí Marcelovi do duše, žiarli: „Strašne mi ubližuješ!“ Vie, že po týždni príde opäť za ňou.

Čistotný Marek deratizér

Misionári sa ubytovali v chatke, Marek si potrpí na čistotu a okamžite začne s deratizáciou. Zabije sršňa, na osvieženie vzduchu použije vlastný antiperspirant. „Ja som tak vedel, že mám kúpiť osviežovať. Je tu špina, špina, špina, budem sa im snažiť dohovoriť, aby sme tu žili ako ľudia“ povie. Základom jeho bytia v chatke je čistota a tak pucuje aj ostatných misionárov k čistote.

Zuzka rozprestiera ochranné krídla

Aj keď príchod misionárov do domu prebehol idylicky. Marek je presvedčený, že starí obyvatelia domu sa posnažia misionárov rozoštvať. Dochádza tak ku skupinkovaniu. Zuzka je však rada, že Marek prišiel a vyhlásila, že ho bude držať pod jej ochrannými krídlami. Svoj názor dáva aj najavo. Za to, aby Marek zotrval v dome sú aj kuchárky Martina a Maja.

Nový despota Tomáš?

Tomáš udržiava poriadok na stavbe, nepáči sa mu, že Vyvolení odbiehajú často do kuchyne. Chce ich mať na stavbe, tak vyhlasuje pravidlo, že kto vkročí do kuchyne v čase, keď sa nebude raňajkovať, obedovať či večerať, berie si ho do súboja. Niektorým Vyvoleným, ani novým misionárom sa nepozdáva, akým spôsobom sa Tomáš chopil svojej úlohy. Podľa Ivana dáva príliš najavo, že on je tu šéf.

Kruh pravdy – najviac palcov dole – štyri- dostáva Milan, tri dostala Zuzana. Najobľúbenejším Vyvoleným týždňa sa stal Marcel.

Zuzana si svojim správaním všetkých poštvala proti sebe, podľa Maji jej v dome ostal už iba Tomáš.

Viac opäť uvidíte dnes večer na JOJke.

Odporúčané články

Vyvolení: Kto odchádza domov tentoraz? Vyvolení: Ostrý konflikt kvôli čivave

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Domáci šoubiznis

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.
Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies