Wes Chatham a Jenn Brown sa stanú rodičmi

Jenn Brown
Jenn Brown shutterstockcom
reklama:

Pre herca i modelku to bude prvé dieťa.

Americký herec Wes Chatham a jeho manželka, modelka a televízna osobnosť Jenn Brown, sa stanú rodičmi. Pre magazín People to potvrdil Chathamov hovorca. Tridsaťtriročná moderátorka a 35-ročný herec sa zosobášili v roku 2012. Pre oboch to bude prvé dieťa. “Podľa toho, ako veľmi bábätko kope, usudzujeme, že budeme mať prvého amerického detského nindža bojovníka!” vyjadril sa pár žartom pre People.

John Wesley Chatham si zahral napríklad vo filmoch ako V údolí Elah (2007), W. (2008), Farba citov (2011) či The Philly Kid (2012). Najbližšie sa divákom a diváčkam predstaví v dobrodružnom sci-fi Hry o život: Drozdajka 1, ktoré by sa do slovenských kín malo dostať 20. novembra. Úlohu kameramana Castora, ktorý sa pridá na stranu povstania, si zopakuje aj v záverečnej časti série filmových adaptácií Hier o život s podtitulom Drozdajka 2.

Tú by mali do amerických kín uviesť v novembri 2015. Jennifer Lynne Brown uvádza viacero športových televíznych programov. Je tiež producentka a reportérka. Od roku 2013 spolumoderuje televíznu šou American Ninja Warrior (2009).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com.

2. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA