Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Celeste Buckingham
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Celeste Buckingham David BEAN
9. decembra 2013 ŠoubizDomáci šoubiznis od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

X Factor – kastingový ošiaľ je už tu!

Slovenský X Factor prichádza s novou imidžovou kampaňou, otvára svoje kastingové brány a víťazovi ponúka neuveriteľných 200 000 EUR.

Televízia JOJ uprostred novembra informovala, že ako prvá prináša najväčšiu spevácku šou všetkých čias na Slovensko. V jarnej sezóne 2014 uvidia diváci X FACTOR SLOVENSKO!

Výnimočná súťaž pre výnimočných ľudí

Spevácka súťaž je určená pre všetkých, ktorí majú výnimočný hlas, vedia sa pohybovať na pódiu a vystupovať pred ľuďmi, no predovšetkým pre tých, ktorí majú legendárny faktor X – teda charizmu alebo element, ktorý robí z obyčajného speváka hviezdu.

Kasting sa odohrá v 20 slovenských mestách

Show naberá na otáčkach a presne mesiac od oficiálneho ohlásenia je pripravený kastingový ošiaľ X

Factor Víkend pre spevácke talenty nielen zo Slovenska, ale aj z okolitých krajín. Počas jedného víkendu,14.-15. decembra 2013, sa tvorcovia show priblížia spevákom tak blízko, ako nikdy doteraz. Kasting je naplánovaný v 20 mestách po celom Slovensku i v Česku. (Podrobný zoznam miest pripájame k TS.)

Štyri obľúbené hviezdy

Slovenský X Factor navyše od 6. 12. 2013 dostáva svoju tvár. Nová fáza kampane zameraná na komunikáciu víkendu, ktorý vám môže zmeniť život – X Factor Víkend – je podporená štyrmi speváckymi menami: Celeste Buckingham, Mária Čírová, Peter Bič Projekt a Kuly. „Oslovení speváci patria medzi obľúbených, progresívnych a populárnych interpretov svetovej i slovenskej hudobnej scény. Kritérium výberu bolo jednoznačné – spevák, ktorý má v sebe X faktor,” dodal na margo výberu Michal Pilip, PR Manager JOJ Group. Títo interpreti natočili pre televíziu JOJ video zdravice, prostredníctvom ktorých motivujú začínajúcich spevákov využiť túto životnú šancu.

Najvyššia výhra v dejinách slovenských speváckych súťaží

Show X Factor Slovensko sľubuje jedinečnú príležitosť rozvinúť a zviditeľniť svoj talent pomocou profesionálneho couchingu úspešných a skúsených mentorov. Navyše ponúka výhru, ktorá víťazovi zaručene zmení život. Každý z prihlásených spevákov bojuje o 200 000 EUR. Projekt X Factor sa tak svojou výhrou, možnosťami a konceptom zásadne líši od iných speváckych súťaží. Na svoje ramená preberá zodpovednosť vytvoriť zo začínajúceho speváka s potenciálom skutočnú hviezdu európskej POP scény.

Dámsku jazdu informoval Michal Pilip, televízia JOJ.

Odporúčané články

Najväčšia spevácka šou prichádza aj na Slovensko! Milovala som školu na Miletičke! Ktorá herečka z Búrlivého vína to tvrdí?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Domáci šoubiznis

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...