Zac Efron ponúka fanúšikom stretnutie a svoje prvé auto

reklama:

Na prihlásenie sa do súťaže o stretnutie stačí prispieť desať amerických dolárov organizácii Make-A-Wish.

Americký herec Zac Efron ponúkol svojim fanúšikom a fanúšičkám možnosť vyhrať stretnutie s ním a k tomu i jeho auto. Dvadsaťšesťročný rodák z Kalifornie prostredníctvom sociálnych sietí oznámil, že jednému výhercovi v súťaži na portáli Prizeo.com zabezpečí výlet do Los Angeles a v prípade záujmu mu dá aj svoje prvé auto. Podmienkou je, že záujemca alebo záujemkyňa musí prispieť nadácii Make-A-Wish.

Efron taktiež zverejnil video, v ktorom vysvetlil, že na prihlásenie sa do súťaže stačí organizácii zaslať desať amerických dolárov. “Pre nadáciu Make-A-Wish chcem skutočne urobiť niečo špeciálne, takže som sa dohodol s Prizeo.com, aby ste mohli vyhrať rôzne ceny,” hovorí Efron v nahrávke. Podľa výšky príspevku majú tak súťažiaci možnosť získať podpísané pohľadnice, tričká či dokonca skejtbord. Výlet za hercom a jeho auto však môže získať každý bez ohľadu na výšku daru. “Toto je auto, v ktorom som sa všetko naučil. Šoférovať, robil som v ňom skúšku zo šoférovania, mal v ňom prvú nehodu, ktorú som mimochodom nezavinil,” povedal herec o svojom aute.

Zac Efron je známy najmä z filmovej série High School Musical (2006, 2007 a 2008), muzikálu Hairspray (2007) či komédie Znovu 17 (2009). Zahral si aj v drámach Ja a Orson Welles (2008), Smrť a život Charlieho St. Clouda (2010) a romantickej komédii Silvestrovská noc (2011). Svoj hlas prepožičal Tedovi v animovanej snímke Lorax (2012) a film Reportér (2012), v ktorom si zahral s Nicole Kidman, Matthewom McConaugheyom a Johnom Cusackom, sa na 65. Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes uchádzal o prestížnu Zlatú palmu. Vlani absolvoval dve odvykacie liečby, ku ktorým ho viedla závislosť od kokaínu. Tento rok sa predstavil v snímkach (Ne)zadaní a Susedia na odstrel.

Informácie pochádzajú z webových stránok www.aceshowbiz.com, www.prizeo.com a archívu agentúry SITA.

12. augusta 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA