Zac Efron vysvetlil, prečo bral tvrdé drogy

Zac Efron
Zac Efron Shutterstock
reklama:

Mladý úspešný herec sa verejne vyznal, prečo prepadol drogám.

Zac Efron absolvoval vlani dve odvykacie liečby, ku ktorým ho priviedla závislosť od drog. Teraz sa herec verejne k svojej závislosti priznal a vysvetlil, ako sa k nej prepracoval.

Efron nepomenoval drogu, ani alkohol, od ktorých bol závislý. Údajne však išlo o kokaín a tzv. párty drogu Molly. Povedal však, že v tom čase bolo pre neho priam nemožné vyjsť na ulicu, pretože cítil neznesiteľný tlak. Novinári ho údajne prenasledovali na každom kroku.

Aby bol schopný vyjsť na ulicu, potreboval užiť tzv. “spoločenský lubrikant”. Niečo, vďaka čomu sa uvoľnil, a bol schopný normálne fungovať. Dnes je herec po absolvovaní dvoch odvykacích kúr podľa všetkého už niekoľko mesiacov “čistý”.

Zac Efron je známy najmä z filmovej série High School Musical (2006, 2007 a 2008), muzikálu Hairspray (2007) či komédie Znovu 17 (2009). Zahral si aj v drámach Ja a Orson Welles (2008), Smrť a život Charlieho St. Clouda (2010) a romantickej komédii Silvestrovská noc (2011).

Svoj hlas prepožičal Tedovi v animovanej snímke Lorax (2012) a film Reportér (2012), v ktorom si zahral s Nicole Kidman, Matthewom McConaugheyom a Johnom Cusackom, sa na 65. Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes uchádzal o prestížnu Zlatú palmu.

Vlani absolvoval dve odvykacie liečby, ku ktorým ho viedla závislosť od kokaínu.

29. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Dámskajazda.sk, SITA