Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ošetrenie, energy,
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Wella
6. apríla 2017 Móda a krásaBeauty - tvár a teloVlasy od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Začína nová éra kaderníckych salónov, čo na ňu hovoríte?

(DJ/PR) Zverte sa do rúk profesionálom, ktorí dokážu divy.

Nová luxusná značka v kaderníckom svete –  System Professional je dostupná už aj na Slovensku v 7 vybraných kaderníckych salónoch a má jedinečný potenciál na vytváranie exkluzívnych kaderníckych salónov, poskytujúcich kadernícke služby na špičkovej úrovni, výsledkom ktorých sú vlasy ako znovuzrodené.

Fb_produkty_odtlacok_prsta.jpg

Podstatou novej značky je vedecký objav, na základe ktorého sa na ošetrenie vlasov zvolil prístup vychádzajúci z detailného poznania – porozumenia zloženia a štruktúry vlasového vlákna, ako aj „meranie“ energie vlasu. Tento postup mapuje energiu vlasov a urči jedinečný kód, t.j.: ENERGYCODE™, ktorý je rovnako unikátny ako odtlačok prsta.

Na základe tohto kódu = ENERGYCODE™ je možné presne určiť výrobky, ktoré klientka na premenu svojich vlasov potrebuje.

KAŽDÁ KLIENTKA DOSTANE PRESNÉ A PRE ŇU URČENÉ VÝROBKY + OŠETRENIE

Nové ošetrujúce produkty System Professional s obsahom ENERGYCODE™ COMPLEX sú zostavené tak, aby komplexne a účinne ošetrovali pokožku aj vlasy. Luxusné procedúry ošetrenia je možné aplikovať na všetky typy vlasov, majú rôzny stupeň intenzity ošetrenia a dĺžku trvania. Široké možnosti kombinácií výrobkov umožňujú vytvoriť personalizované ošetrenie, ktoré doplní energiu vlasom s rôznymi energetickými profilmi.

Fb_produkty_dna.jpg

PRÉMIOVÉ OŠETRENIE VLASOV KOMBINOVANÉ SO SILOU PROFESIONÁLNYCH MASÁŽNYCH TECHNÍK.

Profesionálne salónne ošetrenie kombinuje vysokú účinnosť produktov s efektívnym a príjemným zážitkom. Jednotlivé ošetrenia sú doplnené špecifickou masážnou technikou, ktorá poskytuje výhody vo forme relaxácie alebo povzbudenia. Tento prístup zaručuje optimálne výsledky. V ponuke je 5 úžasných masáží, ktorých podstatou je spríjemnenie ošetrenia vlasov v kaderníckom salóne, docielené vďaka dokonalému prevedeniu a dodržaniu presných postupov. Ošetrenie poskytuje aj jedinečný zážitok z príjemnej vône, ktorá má jemný kvetinový základ doplnený akcentom vône jazmínu, magnólie, broskyne, vanilky alebo santálového dreva, ktorý je špecifický pre každú produktovú líniu a vytvára vo vzájomnej kombinácií produktov podľa EnergyCode nádherné jedinečné arómy.

VLASY AKO ZNOVUVZORDENÉ – EXKLUZÍVNE MASÁŽE 

  • RELAXAČNÁ ŠAMPÓNOVÁ MASÁŽ
  • ZÁKLADNÁ MASÁŽ
  • INTENZÍVNA MASÁŽ
  • ENERGIZUJÚCA MASÁŽ
  • AMOA MASÁŽ

RELAXAČNÁ ŠAMPÓNOVÁ MASÁŽ

Táto unikátna masáž je prvým krokom pri všetkých našich ošetreniach a je súčasťou každého umývania vlasov. Efektívna relaxačná masáž vyvinutá špeciálne pre službu. Je navrhnutá tak, aby poskytovala relaxáciu pre klienta v rámci štyroch krokov počas umývania vlasov.

ZÁKLADNÁ MASÁŽ

Efektívna relaxačná masáž vyvinutá špeciálne pre službu “Essential ošetrenie.” Je vždy poskytnutá pri umývadle a umožní rovnomerné nanesenie produktu a zároveň uľahčuje rozčesanie vlasov.

INTENZÍVNA MASÁŽ

Hĺbková masáž poskytujúca ošetrenie vlasov a pokožky hlavy počas služby “Intense ošetrenie”. Zabezpečí, že používané produkty preniknú hlboko do vlasov a pokožky pre efektívny výsledok.

ENERGIZUJÚCA MASÁŽ

Navrhnutá na upokojenie a súčasne na revitalizáciu pokožky, je poskytovaná pri službe “Energy ošetrenie”. Stimuluje vlasové folikuly, detoxikuje a prekrvuje vlasovú pokožku.

NAŠE ODPORÚČANIE – žiadajte v salóne!

AMOA MASÁŽ

Najkomplexnejšia jedinečná masáž pre jemné, ale efektívne ošetrenie, poskytovaná pri službe „Reborn ošetrenie“. Výsledkom je náprava štruktúry vlasov, ich regenerácia a celkový pocit znovuzrodenia.

Motto AMOA MASÁŽE: vnútorná krása vynikne, keď je telo a duša v rovnováhe.

Amoa masáž má základy v tradičnej orientálnej medicíne, je inšpirovaná japonskými masážnymi technikami. Účinok masáže je súčasne relaxačný aj povzbudivý. Stimuluje TSUBO (akupresúrne body) a KEIRO (energetické kanály) pre celkový pocit relaxácie. Pozostáva z 10 krokov, pre vyvážený efekt. Amoa masáž je honosným a dá sa povedať rituálnym doplnkom do ponuky ošetrení System Professional pre luxusný zážitok v salóne.

K téme

Zažiarte v novej farbe vlasov, prezradíme vám tajné triky kaderníkov ŽEHLIACA KEFA POWER STRAIGHT (CF5820)

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.