Zdenka Predná čaká dieťa: Kto bude jeho otcom?

Zdenka Predná
Zdenka Predná facebook.com
reklama:

Novinku potvrdila aj speváčkina mama.

Speváčka Zdenka Predná čaká dieťa s producentom Oskarom Rózsom, s ktorým tvoria pár od marca tohto roka. Po tom, ako Predná na sociálnej sieti zverejnila fotografiu s detskými papučkami, potvrdila novinku aj speváčkina mama. Či to bude chlapec alebo dievča, zatiaľ v rodine netušia. Potomok by sa mal podľa informácií internetového portálu Život narodiť na jar budúceho roka.

Zdenka Predná sa dostala do povedomia verejnosti účasťou v prvom ročníku speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar (2005), kde skončila na štvrtom mieste. Dosiaľ vydala štyri albumy – Sunny Day (2005), Zdenka Predná (2007), Srdce z bubliny (2009) a Amulet (2013).

Renomovaný hudobník a producent Oskar Rózsa založil s Prednou v roku 2013 spoločný projekt Dole dole zameraný na jednoduché slovenské piesne a spontánnu improvizáciu, s ktorým už stihli odohrať viacero koncertov. Producentsky sa Rózsa podieľal zhruba na päťdesiatich albumoch rôznych umelcov.

Niekoľko rokov pôsobil v nujazzovom inštrumentálnom triu Šeban-Rózsa-Buntaj a je zakladateľom skupín Free Faces (1997) a Barflies (2003). V roku 1999 nahral kultový album Hrana ako poctu pozoruhodnému hudobníkovi a najlepšiemu kamarátovi Marekovi Brezovskému, ktorý zomrel na následky predávkovania heroínom.

Informácie pochádzajú z webstránky zivot.azet.sk.

15. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA