Súťaž o ergonomické pomôcky STABILO vyžrebovaná

Stabilo

Vybavte deti do školy trendovo s ergonomickými písacími pomôckami STABILO®. Výborne im padnú do ruky a môžete ich farebne zladiť s ostatnými školskými pomôckami.

Písacie potreby by mali zodpovedať schopnostiam dieťaťa a podporovať správny úchop. Medzi ovplyvňujúce faktory patrí hmotnosť a dĺžka pera, jeho obvod, úchopová zóna, povrch a dizajn. Veľmi dôležitý je aj tvar pera vo verzii pre pravákov alebo ľavákov. Pokiaľ pero ľahko kĺže po papieri, dieťa si pri písaní ľahšie uvoľní ruku a línia ťahu bude plynulá.

Modernou alternatívou plniaceho pera je ergonomický roller STABILO EASYoriginal. Gulička rolleru ľahko kĺže po papieri, čím zaistí plynulé a čisté písanie bez kŕčovitého držania pera, „škrabania“ či šmúh. Ďalšími benefitmi sú modrý zmizikovateľný atrament a možnosť náplne 0,5 a 0,3mm. Praktickou samozrejmosťou je štítok na meno.

Tohtoročnou novinkou je limitovaná edícia v mramorovanom dizajne v 5 moderných farbách. Vďaka inovatívnej technológii impulzívneho vstrekovania pri výrobe má každý roller unikátny mramorovaný vzor, ktorý sa nedá napodobniť.

St_22595_easyoriginal_marbled_colors_pr_picture_tw.jpg

Pre správny úchop odporúčajú odborníci používať nielen ergonomické perá, ale aj ceruzky. Grafitová ceruzka STABILO® EASYgraph zaujme všetky deti svojím výnimočným a netradičným vzhľadom. Má trojhranný ergonomický dizajn, vďaka ktorému sa pohodlne drží v ruke malého školáka. Disponuje tiež priehlbňami po celej svojej dĺžke, ktoré privedú každý prst na svoje miesto. Dieťa tak intuitívne drží ceruzku v ruke správne. Ceruzku si môžete zaobstarať vo variante špeciálne pre ľaváka s označením na konci žltou farbou a písmenom L, s červeným označením a písmenom R je ceruzka určená pre praváka.

Stabilo

Farebne vychytané sú aj strúhadlá! Zaručeným tipom je napríklad ergonomické strúhadlo STABILO® EASYsharpener na tri rôzne hrúbky ceruziek. Je vybavené zásobníkom a bezpečnostnou poistkou chrániacou detské prstíky pred porezaním, vo verzii pre ľaváka a praváka.

Zapojte sa do súťaže o ergonomické pomôcky STABILO®  

Stačí, keď do 24.8.2017 odpoviete na nasledujúcu otázku: Aký dizajn plniacich pier – roller STABILO EASYoriginal je tohtoročnou novinkou?

Súťaž už skončila.

Stanislava Krmplová

15. augusta 2017

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod