Súťaž o 3 rozprávkové DVD filmy vyžrebovaná

darček, Vianoce, Ježiško, dieťa, bábätko, batola, vianočné darčeky,
shutterstock.com

Potešte vaše deti skvelým darčekom a zapojte sa do súťaže o tri rozprávkové DVD filmy.

Vianočný čas, ktorý si deti, ani my dospelí nevieme predstaviť bez rozprávok, je už čochvíľa tu. Pripravte svojim najdrahším milé prekvapenie a zapojte sa do súťaže o tri rozprávkové DVD filmy.

Stačí, ak vyplníte súťažný formulár a uvediete do odpovede, ktorú z nasledujúcich rozprávok by ste chceli vyhrať.

 

Tom a Jerry: Vianočná párty

V Noci pred Vianocami naláka Jerry Toma, aby sa priateľsky postavil pod imelo, čo vedia k naháňačke okolo vianočného stromčeku, po nej už noc rozhodne nebude tichá. Jerry v Myšej revue premení kuchyňu v klzisko a Toma na ľadovú sochu, potom v réžii Texa Averyho veľký zlý vlk predstiera, že je Santa Claus (Pozor na Santu!) a nakoniec sú Kapitánove Vianoce takmer zničené pirátom, prezlečeným za Santa Clausa, ktorý sa potom dostane do správnej nálady a usporiada deťom a Kapitánovi štedrovečernú oslavu.

Aladín a Kráľ zlodejov

Záverečný diel Aladinovych dobrodružstiev vás zavedie do Agrabahu, kde sa všetci jeho obyvatelia chystajú na svadbu storočia. Ale ešte predtým ako si Aladin a krásna Jasmína povedia svoje “áno”, musí Aladin zastaviť legendárnych štyridsať zbojníkov. Tí sa chystajú ukradnúť tajomný svadobný dar. Aladin a jeho priatelia – Jasmína, opička Abu, čarovný koberec a vždy zábavný Džin – musia čeliť mnohým nebezpečenstvám, keď sledujú kráľa zlodejov a jeho bandu. humor, zábava, hry a skvelé pesničky – to všetko malým i veľkým prináša Aladin a Kráľ zlodejov.

Popoluška

Oslávte premenenú silu lásky s Disneyho Popoluškou v modernej klasike, ktorá stále žiari krásou, predstavivosťou… a kúzlom! napriek krutosti macochy (Cate Blanchettová) a nevlastných sestier sa statočná Ella (Lily James) odmieta poddať zúfalstvu. Je odhodlaná dodržiavať a ctiť posledné slová svojej matky: “Buď odvážna a láskavá!”

Jedného dňa stretne uprostred lesa spriaznenú dušu, mladíka, ktorý rozmýšľa a cíti rovnako ako ona. Ella sa rozhodne vziať osud do vlastných rúk a znovu ho vyhľadať. Predstavte si k tomu kráľovský bál, čarovnú vílu (Helena Bonham Carter) a zakliatu sklenenú črievičku – a z kúzla je skutočnosť! Popoluškin príbeh očarí celú rodinu.

 

Výhercovia:

Stanislava Hajdúková   Vlachovo

Dávid Kubica    Sečovce

Ján Haliena     Martin

20. novembra 2015

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod