Súťaž o kozmetiku s filmom Jedna za všetky vyžrebovaná!

Fotografie z filmu Jedna za všetky
Fotografie z filmu Jedna za všetky Barracuda Movie

Zapojte sa do súťaže s filmom Jedna za všetky, ktorý uvidíte v slovenských kinách od 8.mája a máte možnosť vyhrať jeden z troch balíčkov rastlinnej kozmetiky Yves Rocher.

Jedna za všetky – Všetky proti jednému

Carly Whittenová (Cameron Diaz) sa vo vzťahoch s opačným pohlavím striktne drží pevných zásad – nikdy si nič nezačne so ženatými mužmi. V súčasnosti je bezhlavo zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jej lásku takmer bezvýhradne opláca. Veď ktorú ženu by nepotešilo, že si partner spomenie aj na zdanlivo bezvýznamné výročie? Alebo na ňu čaká pred kanceláriou s kvetmi a pozvaním na romantickú večeru? Ale všetko sa raz skončí. Pre Carly rozhodnutím navštíviť Marka v jeho dome v Connecticute. Dvere jej totiž neotvorí Mark, ale jeho manželka Kate (Lesie Mann).

Našťastie ale miesto toho, aby svoj hnev nemierili proti sebe, začnú sa Carly a Kate pomaly zbližovať. Pomáha im v tom nie len existencia spoločného nepriateľa, ale aj zistenie, že Mark má ešte jeden tajný milostný pomer. A to s Amber (Kate Upton).

Fotoalbum k článku:

Svoje sily nakoniec spoja všetky tri a s podporou Carlyinej svojráznej sekretárky Lydie (Nicki Minaj) začnú hľadať všetky možnosti ako sa Markovi pomstiť. Čím dômyselnejšie a desivejšie sa stávajú ich plány, tým pevnejšie je aj ich priateľstvo

.

Chcete sa aj vy zapojiť do hry o 3 x kozmetický balíček Yves Rocher ? Aby ste boli zaradené do losovania o výhru, musíte splniť nasledovnú podmienku:

Napíšte nám správnu odpoveď na nasledujúcu otázku:

Kate Upton sa preslávila ako…?

a.) speváčka

b.) modelka

c.) herečka

Odpovede môžete posielať do 17. mája 2014 do 12:00.

Súťaž trvá od 4. mája 2014 do 17.mája 2014 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Lucia Jankovičová, Bratislava

Brona Kotysova, Bratislava

Petra Nagyová, Nitra

4. mája 2014

Najčítanejšie za 24 hod