Súťaž o premenu s Dámskou jazdou vyžrebovaná!

Krásna žena
Krásna žena Shutterstock

Zapojte sa do súťaže o Premenu s partnermi projektu – Les Palisades a Luna Fashion.

Súťaž bude trvať od stredy 16. apríla 2014 do stredy 23. apríla 2014 do 12:00.

Výherkyňa získa kozmetické ošetrenie, úpravu účesu a líčenie v Salóne krásy Les Palisades, fotenie s módnou značkou LUNA Fashion.

Les Palisades
Salón krásy Les Palisades

Salón Les Palisades sa nachádza v bratislavskom podhradí.

Ponúkame komplexné služby – kaderníctvo, kozmetika, masáže, manikúra, pedikúra, nechtový dizajn, telové ošetrenia, permanentný make up, 3D mihalnice.

Pracujeme s najlepšími značkami a vyberáme pre klientov len to najlepšie.

Viac informácií nájdete na www.lespalisades.sk .

Fotoalbum k článku:

LUNA Fashion
Luna Fashion

Spoločnosť LUNA bola založená v Srbsku ako rodinná firma už v roku 1990. Vďaka kvalite a precíznosti jej obľúbenosť rástla a dnes už má predajne nielen po celom Srbsku, ale aj v mnohých iných krajinách ako je Čierna Hora, Bosna a Hercegovina, Macedónsko, Chorvátsko, Slovinsko, Nórsko, Holandsko, Austrália a sme veľmi radi, že od 17.9.2013 aj Slovensko.

Značka LUNA ponúka originálne elegantné dámske odevy. Zameriava sa na business módu, ktorá je dôkazom toho, že aj v nej sa môžete cítiť príjemne a zároveň vyzerať očarujúco. Modely sú vyrábané priamo v Srbsku a to v obmedzených množstvách, čo prispieva k ich exkluzivite. Náš bratislavský obchodík rovnako ako samotná značka LUNA nezabúda ani na nevyhnutnosť doplnkov, ktoré dopĺňajú naše kolekcie. Používané materiály sú kvalitné, prírodné a moderné.

Viac informácií nájdete na www.facebook.com/lunafashionbratislava a www.fashion-luna.com

Fotoalbum k článku:

Stačí do odpovedného formulára doplniť vaše kontaktné údaje, pridajte heslo Premena a budete zaradení do žrebovania o Premenu!

Súťaž trvala od stredy 16. apríla 2014 do stredy 23. apríla 2014 do 12:00.

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výherkyňa:

Ľuboslava Zelinková, Bratislava

16. apríla 2014

Najčítanejšie za 24 hod