Súťaž o trendy kabelku DESIGUAL vyžrebovaná!

Kabelka Desigual
Kabelka Desigual Stilago

Zapojte sa do súťaže a máte možnosť vyhrať trendovú kabelku Desigual od spoločnosti STILAGO!

Stačí vyplniť vaše kontaktné údaje v odpovednom formulári pod súťažou a ste v hre o trendovú kabelku Desigual od spoločnosti STILAGO.

Stilago znamená váš špecialista na štýl

Stilago je top módny e-shop, ktorý prináša najprestížnejšie > svetové originálne módne značky priamo k vám domov. Elegantný a inšpirujúci. Stilago znamená inteligentné a moderné nakupovanie.

Stilago klub ponúka zľavy až do 80% počas časovo obmedzených, 3- až 5-dňových kampaní. Chytré a výhodné nákupy!

Stilago znamená obľúbené značky. Každý deň rozširujeme naše módne kolekcie o nové modely svetových bestsellerov medzi značkami ako aj o modely luxusných módnych domov s fantastickými zľavami.

Stilago znamená exkluzivitu. Naše špeciálne kolekcie sú v rámci Stilago Klubu zasielané našim členom každý deň prostredníctvom e-mailu. Výhradne len pre členov!

Stilago znamená bezpečnosť a pohodlie. Naši zákazníci si užívajú nakupovanie spojené s bezpečnými transakciami a platia až po doručení svojich objednávok. Jednoduchý a rýchly je tiež proces spracovania vráteného tovaru a spätného vyplatenia peňazí. Bez akýchkoľvek problémov.

Viac informácií nájdete na www.stilago.sk.

Stačí do odpovedného formulára doplniť vaše kontaktné údaje a ste v hre o trendovú kabelku Desigual od spoločnosti STILAGO.

Súťaž trvá od štvrtka 24. apríla 2014 do stredy 7. mája 2014 do 12:00.

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výherca:

Juliana Šurkovská, Komárov

24. apríla 2014

Najčítanejšie za 24 hod

Sardinková pochúťka

šalát so sardinkami, jedlo, výživa

Sardinková pochúťka Ingrediencie 1 Calvo sardinky v slnečnicovom alebo olivovom oleji primerané množstvo šalátových listov 1 jarná cibuľka 1 paradajka 1 … Čítať ďalej