Súťaž o tričko a kozmetický balíček od Avonu vyžrebovaná!

Tričko a kozmetický balíček Forum Film
Tričko a kozmetický balíček Forum Film DJ

Portál Dámskajazda.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Forum Film uvádza do kín britskú komédiu Životná šanca, nakrútenú podľa skutočného príbehu.

Stačí správne odpovedať na súťažné zadanie, byť fanúšikom našej stránky na sociálnej sieti Facebook a zdieľať túto súťaž na vašom FB profile, a ste v hre o 3 balíčky, ktoré obsahujú 1 ks tričko s anglickým názvom filmu a balíček kozmetiky od Avonu.

V historicky prvej sérii speváckej súťaže “BRITÁNIA HĽADÁ TALENT” predstúpil pred prísnu porotu a nepriateľsky naladené obecenstvo Paul Potts. Nevzhľadný, s nadváhou a minimálnym sebavedomím – keď tento jednoznačný outsider na javisku ohlásil, že zaspieva opernú áriu, dočkal sa len výsmechu. Ale tentokrát naposledy. Nádherná a dojímavá interpretácia árie Nessum Dorma z Pucciniho opery Turandot mu v okamihu zmenila život navždy. Porota vedená obávaným Simonom Cowellom sa takmer nezmohla na slovo a diváci nadšene aplaudovali.

Súťaž navzdory nepriaznivým kurzom stávkových kancelárií napokon vyhral, jeho vystúpenie videlo na YouTube 120 miliónov ľudí a do dnešného dňa vydal okolo 5 miliónov hudobných nosičov. Z outsidera, ktorého celý život sprevádzala len smola, sa cez noc stala hviezda svetového formátu.

Bližšie informácie o filme nájdete na stránke www.forumfilm.sk

Súťažné zadanie:

S ktorou piesňou zaujal porotu spevák Paul Potts v súťaž Britain’s Got Talent pri svojom prvom vystúpení a zaspieval ju tiež v jej veľkom finále?

Správnu odpoveď môžete posielať do 5. marca 2014 do 12:00.

Súťaž trvala od 20. februára 2013 do 5. marca 2014 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Martina Sláviková, Rožňava

Jana Mažáriová, Prievidza

Helena Bartošová, Komárno

20. februára 2014

Najčítanejšie za 24 hod