Súťaž o vstup do Body En. Clubu a Fish pedikúru vyžrebovaná

Body Energy Club
Body Energy Club

Dámskajazda.sk spúšťa súťaž o 1x vstup pre dve osoby do Body Energy Clubu a 3 x Fish pedikúru v Palawi Asia Spa.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte lákavé ceny!

Štyria z Vás majú možnosť vyhrať:

1x vstup pre dve osoby do Body Energy Clubu v Bratislave

a

3 x Fish pedikúru v Palawi Asia Spa v Bratislave

BODY ENERGY CLUB

Súmrak tukov – pridajte sa k nám a ostanete naveky štíhli.

Body energy club prichádza s revolučným programom chudnutia nazvaným Súmrak tukov. Viac o tomto úspešnom projekte zistíš na www.body.sk. Body energy Club je tu pre všetkých, ktorí majú radi výzvy a chcú dosahovať stále vyššie ciele. Je to 3300 m2 plných pozitívnej energie, relaxu, zábavy a prekonania samých seba. Staň sa súčasťou komunity, ktorá ťa bude neustále hnať dopredu.

Nájdeš tu Fitness & Cardio zónu, ktorá je tu na budovanie kondície, naberanie svalovej hmoty a spevnenie celého tela. Ženy cvičenie častejšie zameriavajú na tvarovanie postavy a redukciu telesnej hmotnosti, muži na rast svalovej hmoty a vyrysovanie postavy. Aerobic a Spinning pomáha budovať kondíciu a pohyblivosť zábavnou a nenútenou formou. Spoločne dosiahneme ladnejšie a precíznejšie pohyby, nabijeme sa energiou, vyplavíme endorfíny a popritom priebežne celé telo spevnie.

Na výber je až 28 druhov cvičení pod vedením 35 profesionálnych cvičiteľov. Body & Mind sekcia ti pomôže nájsť vnútornú rovnováhu, zrelaxovať po náročnom dni a načerpať novú energiu. Spoločne nájdeme pokoj duše aj vzpruženie tela. Pool & Wellness zóna je miestom pokoja a oddychu v dnešnom hektickom svete. Čaká ťa tu 20 m bazén s možnosťou profesionálne vedených plaveckých tréningov. A po hodine plávania je čas na relax, stačí si vybrať – k dispozícií máme vírivú vaňu s výhľadom na Bratislavu, 3 rôzne sauny a Pool bar a množstvo doplnkových služieb. Všetko a ešte oveľa viac nájdeš na www.body.sk.

Palawi Asia Spa
Fish Pedikúra v Palawi Asia Spa

V Palawi Mini sa poskytuje tzv. Fish pedikúru – mikromasáž a prírodný píling v jednom s rybičkami Garra Rufa.

Na túto procedúru sa používajú špeciálne rybky Garra Rufa. Tie majú niekoľko jedinečných vlastností:

• Svojimi maličkými čeľusťami bez zúbkov dokážu odstraňovať zrohovatené časti pokožky (aj drobné zádery, zvyšky po pľuzgierikoch).

• Vylučujú popri tom enzýmy, ktoré majú preukázateľne liečivé účinky (tie sa využívajú hlavne v pomocných, alternatívnych liečebných metódach pri psoriáze, ekzémoch).

• Pôvodným prirodzeným prostredím tohto druhu rybičiek sú termálne pramene, preto sú navyknuté na teplotu až do 36°C, čo je veľmi príjemné pre ľudské telo.

V špecializovaných zariadeniach sa rybičky Garra Ruffa používajú na celotelové ošetrenia pokožky, ako alternatívna liečba, tzv. ichtioterapia. Až takúto ambíciu my nemáme, našu procedúru ponúkame ľuďom, ktorí sa chcú zoznámiť s našimi rybičkami a dopriať si trocha zábavy a pôžitku v jednom.

Viac informácií nájdete na www.palawi.sk

Chcete sa aj vy zapojiť do hry o spomínané ceny?

Aby ste boli zaradení do losovania o výhry, musíte splniť nasledovné podmienky:

1. Staňte sa našim fanúšikom na FB stránke Dámska jazda a zdieľajte FB stránku Dámska jazda vo vašom FB profile.

2. Odpovedzte na jednoduchú otázku vo formulári nižšie: Aký Trend týždňa bol uverejnený dňa 30.5. v rubrike Móda a štýl na našej stránke? Odpoveď nájdete na stránke www.damskajazda.sk.

Správnu odpoveď môžete posielať do 7. júna 2013 do 12:00.

Súťaž trvá od 31.mája 2013 do 7. júna 2013 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

1 x 2 vstupy do Body Energy Clubu:

Peter Navračič, Bratislava

3 x poukážka na Fish Pedikúru:

Marianna Ridarčíková, Bratislava

Mária Hudecová, Bratislava

Jarmila Janišová, Trnava

Srdečne blahoželáme!

31. mája 2013

Najčítanejšie za 24 hod

Sardinková pochúťka

šalát so sardinkami, jedlo, výživa

Sardinková pochúťka Ingrediencie 1 Calvo sardinky v slnečnicovom alebo olivovom oleji primerané množstvo šalátových listov 1 jarná cibuľka 1 paradajka 1 … Čítať ďalej