Súťaž o zaujímavé knižné tituly vyžrebovaná!

bux.sk
bux.sk bux.sk

Portál Dámskajazda.sk pre Vás pripravil súťaž o zaujímavé knižné tituly.

TMA

Najnovší triler Jozefa Kariku, z ktorého vás zamrazí až do špiku kostí!

Áno, Karika už neraz dokázal, že má úžasný talent na vybudovanie mrazivej atmosféry, ktorý sa snúbi s rozprávačským majstrovstvom.

Viac: www.webnoviny.sk

Zbohom, nevinnosť

Študentku herectva Bliss Edwardsovú už nebaví byť poslednou pannou v okolí, preto sa rozhodne pre radikálne riešenie – románik na jednu noc. Keď napokon dôjde na lámanie chleba, spanikári a utečie z vlastného bytu pred príťažlivým mužom pod absolútne priehľadnou zámienkou.

Viac: www.bux.sk

Drahá dcéra

Jenie Jenkinsová je prefíkaná, provokatívna celebritka. Pred desiatimi rokmi ju odsúdili za vraždu vlastnej matky, krásky z vyššej spoločnosti, ktorá vystriedala viacerých bohatých manželov a bola známa charitatívnou činnosťou. Keďže sa dodatočne zistí, že s dôkazovým materiálom sa v kriminalistickom laboratóriu manipulovalo, Jenie prepustia z väzenia.

Viac: www.bux.sk

Zabi svojho šéfa

“Zabi svojho šéfa je sexi, temný triler s filmovou dynamikou. Je výbušne násilný a psychologicky prefíkaný…presne taký, aký má byť správny triler,” napísali o knihe New York Daily News.

Viac: www.webnoviny.sk

Rozkošný zvrhlík

Mia Hollandová si vyrazí s kamarátkami na divoký víkend do Las Vegas osláviť promóciu. Alkohol tečie potokom, radosť z ukončenia školy striedajú obavy z budúcnosti, vopred nalinajkovanej rodičmi. V bare narazí na sexi Francúza Ansela a bujará noc s ním Mii aspoň na chvíľku odpúta myseľ od problémov a zamestná ju spomienkami na ich nemravné výčiny.

Viac: www.bux.sk

Piati z Vás majú možnosť vyhrať tieto knižné tituly.

Súťažná otázka:

Vymenujte aspoň tri žánre, ktoré nájdete na bux.sk.

Viac nájdete na www.bux.sk

Súťaž trvala do 17. júna 2015

Výhercovia:

TMA – Katarína Cibulková, Bratislava

Zbohom, nevinnosť – Jana Mažáriová, Prievidza

Drahá dcéra – Zuzana Pajdlhauserová, Bratislava

Zabi svojho šéfa – Alžbeta Nováková, Trebišov

Rozkošný zvrhlík – Dominika Šutvajová, L.Mikuláš

10. júna 2015

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod

Sardinková pochúťka

šalát so sardinkami, jedlo, výživa

Sardinková pochúťka Ingrediencie 1 Calvo sardinky v slnečnicovom alebo olivovom oleji primerané množstvo šalátových listov 1 jarná cibuľka 1 paradajka 1 … Čítať ďalej