Súťaž s filmom MILUJ SUSEDA SVOJHO vyžrebovaná!

Forum Film
Forum Film Forum Film

Zapojte sa do našej súťaže so skvelou komédiou nominovanou na 2 zlaté Glóby MILUJ SUSEDA SVOJHO, ktorý vám prináša www.forumfilm.sk a vyhrajte kozmetický balíček AVON a DVD filmu Charlie Bartlett.

Stačí ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre.

Súťažná otázka: Aké sú krstné mená hlavných predstaviteľov filmu MILUJ SUSEDA SVOJHO?

Správnu odpoveď pošlite vo formulári nižšie.

Súťaž trvala od 09.1 2015 do 23.1.2015 do 12:00.

sutaz
Film MILUJ SUSEDA SVOJHO sa začal v kinách premietať 8.2.2015.

Vincent miluje hazardné hry (najradšej vsádza na kone), whisky (veľa whisky) a svoju perzskú mačku. Tiež má rád svoju excentrickú “priateľku”, tehotnú striptérku Daku. A nemá rád druhých ľudí. Jediný herec na svete dokáže takúto postavu stvárniť s takým šarmom, že sa do neho zamilujete. Bill Murray je skrátka neodolateľný, čo okrem iného potvrdzuje aj čerstvá nominácia na Zlatý Glóbus.

Maggie (Melissa McCarthy), žije sama s 12-ročným synom Oliverom (Jaeden Lieberher). Práve sa presťahovali do nového domu a ona musí zostávať v práci dlho do večera. Jedného dňa si Oliver zabudne kľúče a zazvoní u ich suseda (Bill Murray), starého nevľúdneho cynika, ktorý chce mať od všetkých pokoj. A tam sa začne veľmi nepravdepodobné priateľstvo… Vincent a jeho kamarátka (Naomi Watts) zoznámia Olivera so všetkými Vincentovými obľúbenými miestami, kam patria okrem iných aj striptízový klub a konské dostihy. Vincent pomáha Oliverovi dospieť, stať sa chlapom, a Oliver pochopí, že Vincent pod tvrdou a ľahostajnou maskou, ktorú vidia všetci ostatní, ukrýva nesmierne dobré srdce.

Viac informácií nájdete na: www.forumfilm.sk

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Monika Kristofová, Zemné

Eduard Hrivnák, Prievidza

Anna Novacka, Bratislava

9. januára 2015

Najčítanejšie za 24 hod