Súťaž o 5 produktových balíčkov čokolád Milka vyžrebovaná

Milka vanoce_mix.jpg

Prvé mrazy za oknom pripomínajú, že adventné radosti sa pomaly blížia. Tradície už klopú na dvere v podobe vianočných trhov, voňavého punču a najrôznejších maškŕt. Sviatok sladkostí štartuje Mikulášom, nezabudnite preto na svoje ratolesti a odmeňte ich po básničke adventným kalendárom, ktorý im spríjemní čakanie na Štedrý deň. Aj tento rok Milka pripravila veselé maľované kalendáre a nielen to. Vyskúšajte jednu z našich čokoládových inšpirácií a potešte seba i svojich najbližších fialovými dobrotami.

Každý deň jedno políčko…

Vianočný čas máme spojený najmä s adventnými vencami, pečením cukroviniek, vyrábaním najrôznejších dekorácií, rodinnou pohodou a nedočkavým čakaním na Štedrý večer. Od pradávna k tomuto magickému obdobiu patrila i tradícia adventných kalendárov. Prvá zmienka o nich pochádza už z druhej polovice 19. storočia. Vtedy vznikali kalendáre ručne a boli unikátnymi umeleckými dielami. Doprajte si kúzlo Vianoc každý deň s adventnými kalendármi od Milky, v ktorých nájdete 24 čokoládových figúrok z pravého alpského mlieka s krémovou mliečnou náplňou.

Adventcalendar 200g.jpg

Tá najsladšia zima…

Jeden kúsok čokolády a na chvíľu zabudnete na všetky vaše starosti… Milka Sweet Winter je spojením tmavej a bielej mliečnej čokolády v štýlovom vianočnom balení. Vyskúšajte čokoládu, ktorá má miesto tabuliek malé vianočné stromčeky a užite si plno zábavy so svojimi najbližšími.

Keď máte srdce na dlani…

Jemná chuť praliniek z alpského mlieka so zamatovou mandľovou náplňou a chrumkavými kúskami lieskových orieškov. Bonboniéra s malými čokoládovými srdiečkami vykúzli úsmev na perách všetkým, na ktorých vám skutočne záleží.

Milka mix.png

Najjemnejšie vianočné prianie…

Doprajte si dvojitú dávku potešenia. Čokoládové pralinky s magickou višňovou náplňou zaručene rozprúdia všetky vaše zmysly a s jedným kúskom Milka Tender Wishes sa určite neuspokojíte.

Sladké ďakujem pre všetkých…

Malá pozornosť dokáže niekedy povedať viac ako slová, a preto sú tu pralinky Milka Thank You z pravej mliečnej čokolády s lahodnou čokoládovou penou vo vnútri. Vyjadrite svoje ďakujem malou čokoládovou kvetinkou.

Súťažná otázka: Z ktorého storočia pochádza prvá zmienka o adventnom kalendári?

Súťaž trvá do 2.12.2016.

Výhercovia:

Eva Flašková Kokošovce, Helena Petrovková Košice, Daniela Revayová Trenčianske Stankovce, Marie Dohnálková Hradec Králové, Anna Pistovičová Horná Kráľová

 

Súťaž už skončila.

26. novembra 2016

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod