Súťaž s Bridget Jonesovou vyžrebovaná

Bridgetjones_3d.jpg

Zapojte sa do súťaže s Bridget a vyhrajte Knihu Briget Jonesová a darčekovú sadu od Dermacolu.

Bridget Jonesová je stále bez chlapa… a napriek tomu je tehotná… Taká vec dokáže vykoľajiť aj životom ostrieľanú Bridget, zvlášť keď netuší, s kým dieťa počala. A ako je to možné, keď je „single“? Odpoveď nájdete vo filme Dieťa Bridget Jonesovej, ktorý uvidíte v slovenských kinách od 15. septembra.

Bridget (Renée Zellweger) navštívila v sprievode kolegyne odviazaný hudobný festival a v jeho priebehu sa „bližšie spoznala“ s pohľadným cudzincom (Patrick Dempsey). Vzápätí sa na jednej spoločenskej akcii presvedčila, že stará láska (Colin Firth) nehrdzavie, hoci pred pár rokmi definitívne skončila. A krátko na to Bridget zistí, že čaká bábätko. S rozlúštením zamotaného rébusu ohľadom otcovstva jej nepomôže ani ľahko cynická gynekologička (spoluscenáristka Emma Thompson).

Darcekova sada.jpg

Ako seriózny právnik Mark Darcy, tak úspešný prevádzkovateľ internetovej zoznamky Jack Quant sa k situácii postavia ako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a ich potomkom vytvoriť usporiadanú rodinu. To samozrejme ešte netušia, že ich šanca na otcovstvo je presne päťdesiatpercentná. Ako sa blíži termín pôrodu, Bridget cíti, že bude musieť s pravdou von a hlavne, že si bude musieť vybrať, komu bude jej dieťa hovoriť „otecko“. Normálny človek by poslal oboch na testy otcovstva. Lenže Bridget Jonesová nie je normálna, ale výnimočná.

Stačí,ak odpoviete na nasledujúcu súťažnú otázku a ste v hre o super ceny : Ako sa volá stará láska Bridget ?

Súťaž trvá do 20.9.2016

Súťaž už skončila.

Výherca: Mária Frnová Turčianske Teplice

12. septembra 2016

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod

Sardinková pochúťka

šalát so sardinkami, jedlo, výživa

Sardinková pochúťka Ingrediencie 1 Calvo sardinky v slnečnicovom alebo olivovom oleji primerané množstvo šalátových listov 1 jarná cibuľka 1 paradajka 1 … Čítať ďalej