Súťaž o 3 x bahennú masku z Mŕtveho mora od Aqua Mineral vyžrebovaná

Pleť, kráska, pokožka, beauty

Až traja z vás majú možnosť vyhrať vynikajúce produkty, ktoré rozmaznajú vašu pleť.

Aqua Mineral je vysokokvalitná značka kozmetických produktov na báze solí a vody z Mŕtveho mora, ako aj ďalších zložiek najvyššej kvality a inovačných kozmetických patentov pre podporu a znásobenie blahodarných efektov z minerálov z Mŕtveho mora na pleť a pokožku. Jednotlivé produkty sa skladajú z vybraných zložiek, ktoré pôsobia synergicky s cieľom odstrániť rozličné problémy pleti, pričom sú efektívnym nástrojom omladzovania. Aqua_mineral_logo.jpg

Revolučná značka kombinuje dávne skrášľujúce postupy s možnosťami modernej vedy na komplexné ošetrenie pokožky celého tela a regulovanie procesu starnutia pleti. Aqua Mineral dodáva telu výživu a umožňuje vám brániť sa pred vplyvom času.

Čím je Mŕtve more výnimočné?

Voda z Mŕtveho mora obsahuje približne 30% soli (na porovnanie, Stredozemné more obsahuje asi 3% soli) a obsahuje okolo 35 rôznych minerálnych solí, pričom niektoré z nich existujú len v Mŕtvom mori. Všetky obsiahnuté soli sa využívajú na podporu rôznych zdravotných účinkov. Horčík, síra, vápnik, bróm, zinok a draslík – to je len zopár z prospešných minerálov, ktoré dokážu zlepšiť krvný obeh, upokojiť telo, zvýšiť obnovu pleti, viditeľne ju vypnúť a vyhladiť.

Vysoká slanosť je dôvodom, prečo v Mŕtvom mori dokážu prežiť len veľmi odolné mikroorganizmy, z ktorých najvýnimočnejšou je riasa Dunalliela Salina. Bohatá na intenzívne antioxidanty, Dunaliella Salina dodáva pokožke horčík, jód, vápnik, draslík a ďalšie minerály. Zároveň ju hydratuje vysokou koncentráciou betakaroténu, ktorý sa v tele premieňa na retinol (vitamín A), známy omladzovacím účinkom a zlepšovaním stavu buniek, čo je základom prevencie vrások a zachovania mladistvo pružnej pleti.

Nenechajte si ujsť možnosť vyhrať výnimočné produkty od Aqua Mineral a zapojte sa do súťaže o bahennú masku z Mŕtveho mora.

Súťažná otázka:

Aké skrášľujúce postupy kombinuje revolučná značka Aqua Mineral?

Súťaž trvá do 27.09.2016.

Súťaž už skončila.

Výhercovia:

Anna Majdáková Čirč

Karolína Meľuchová Spišské Podhradie

Janka Šurkovská Kľušov

20. septembra 2016

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod