Súťaž o Sunar Premium a špeciálnu skladovaciu dózu vyžrebovaná

Her003_3d_sunar_premium doza 640x553.jpg

Značka Sunar neustále vyvíja a zlepšuje svoje produkty, aby čo najviac vyhovovali ako mamičkám, tak predovšetkým deťom, ktorým sú určené. Momentálne vypĺňa dieru na trhu a predstavuje exkluzívnu novinku – špeciálnu plastovú skladovaciu dózu, vďaka ktorej bude príprava Sunaru ešte jednoduchšia ako doteraz. Premium dóza bude v predaji spolu s dvojbalením alebo trojbalením Sunar premium 2 a Sunar premium 3 počas tohtoročnej jesene.

Mamičky, ktoré nakupujú Sunar premium, majú teraz jedinečnú príležitosť získať vynikajúceho spoločníka do kuchyne. Premium dóza je na trhu jediná svojho druhu a všetkým mamičkám zaistí jednoduchšiu manipuláciu a ušetrí čas pri príprave mlieka. Má niekoľko polôh otvárania, ľahko sa s ňou manipuluje aj jednou rukou a je možné ju umývať v umývačke riadu. Vo viečku má úložný priestor na odmerku, ktorá je súčasťou balenia Sunar premium.

Súťažná otázka: Akú máte skúsenosť so Sunarom?

Súťaž trvá do 30.11.2016.

Súťaž už skončila.

Výhercovia: 

Zuzana Straková Bratislava, Bianka Chorvátová Bratislava, Marcela Vavrová Skalica

17. novembra 2016

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod

Sardinková pochúťka

šalát so sardinkami, jedlo, výživa

Sardinková pochúťka Ingrediencie 1 Calvo sardinky v slnečnicovom alebo olivovom oleji primerané množstvo šalátových listov 1 jarná cibuľka 1 paradajka 1 … Čítať ďalej