Súťaž o víkendový poukaz s polpenziou v hoteli Magnólia vyžrebovaná

Hotel Magnólia

Vychutnajte si luxus a oddych, ktorý si zaslúžite a nenechajte si ujsť súťaž o pobyt v jednom z najlepších piešťanských hotelov.

Hotel Magnólia v Piešťanoch bol uvedený do prevádzky v roku 1968 ako súčasť vtedajšej hotelovej siete Interhotel a má ideálnu polohu, leží v centre tohto kúpeľného mesta na nábreží. So svojou kapacitou 120 izieb patrí medzi najväčšie hotely v Piešťanoch.

V roku 2007 prešiel hotel čiastočnou rekonštrukciou, pričom boli zrekonštruované vrchné tri poschodia a izby boli dovybavené klimatizáciou, minibarom a pripojením na internet.

Vysoká kvalita služieb s viac ako 40 – ročnou tradíciou ho zaradili k najznámejším hotelom nielen v Piešťanoch, ale i na Slovensku.

Modernizované izby ponúkajú svojím hosťom vytúžený pokoj a relax. Nie je nad to vyjsť na terasu  s majestátnym výhľadom na lesy Považského Inovca a zhlboka sa nadýchnuť čerstvého vzduchu.

Fwd_ fwd_ fotky magnolia.jpeg

Pre vychutnanie si jedinečných gastronomických chutí je vám k dispozícii hotelová reštaurácia s priamym prechodom do kongresovej časti.

Pri priestoroch na ubytovanie a stravovanie hotel Magnólia ponúka taktiež priestory na usporiadanie kongresov, konferencií, seminárov, školení, recepcií, firemných večierkov a iných akcií.  Na usporiadanie  týchto akcií vám ponúkame priestory Veľkej kongresovej sály a konferenčných salónikov s priamym vstupom na terasu a nábrežie rieky Váh.

Popri relaxácii, po náročnom dni či po úspešnom rokovaní vám určite prídu vhod relaxačné procedúry poskytované v hotelovom relax centre. Relax centrum je zariadené bazénom, terasou s výhľadom. K dispozícii sú vám aj procedúry ako fínska sauna, infra sauna, rôzne druhy masáží a zábalov a mnohé ďalšie.

V hoteli nájdete ambulanciu fyzioterapie, kde sú liečebné procedúry vykonávané našim lekárom a fyzioteraputkou. Cieľom liečebných postupov je predovšetkým obnova komplexných pohybových funkcií pohybového aparátu.

Masážne centrum ,,THAI MASSAGE” ponúka hosťom tradičné i menej tradičné thajské masáže vykonávané thajskou masérkou, ktorá má dlhoročné skúsenosti vo svojom odbore. Thajská masáž osviežuje ducha, dodáva telu stratenú energiu, uvoľňuje bolesť a omladzuje telo i myseľ.

Nenechajte si ujsť možnosť vychutnať si tento luxus na vlastnej koži a zapojte sa do súťaže o víkendový poukaz na 2 noci pre 2 osoby v hoteli Magnólia.

Súťažná otázka: V ktorom roku bol hotel uvedený do prevádzky?

Súťaž trvá do 27.7.2017

Súťaž už skončila.

Výherca

Lenka Fábryová

18. júla 2017

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod