Súťaž o skvelé DVD filmy vyžrebovaná

DVD filmy

Zapojte sa do súťaže o tieto nasledujúce DVD filmy.

Stačí, ak vyplnený formulár odošlete do 19.07.2016 a namiesto odpovede uvediete, ktorý z filmov by ste chceli vyhrať.

Súťaží sa o nasledujúce snímky:

SEX v meste 2

Zábava, móda, priateľstvo. To všetko a ešte viac sa vracia s filmom Sex v meste 2, pretože Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte  (Kristin Davis), Miranda ( Cynthia Nixon) sa znovu schádzajú, aby si v tomto úžasne zábavnom pokračovaní užili ďalšieho svojho milovaného New Yorku – a nielen jeho. Čo sa stane potom, keď pred oltárom poviete “ÁNO”? Život priniesol všetko , čo si dámy len mohli priať, ale nebol by to Sex v meste, keby život nemal v zálohe pár ďalších prekvapení. Konieckoncov, vždy sa môžete spoľahnúť na kamarátky.

Otcovia a dcéry

Úspešný spisovateľ Jack Davis (Russell Crowe) sa musí po tragickej smrti manželky sám postarať o päťročnú dcérku Katie a zároveň bojovať s duševnou poruchou. O dvadsať rokov neskôr študuje Katie (Amanda Seyfried) psychológiu, ale sama sa nedokáže vyrovnať so svojim traumatickým detstvom. Zamiluje sa do sympatického novinára Camerona (Aaron Paul), ale staré krivdy a rany sa znovu derú na povrch a Katie bude musieť nájsť cestu nielen k sebe, ale tiež k svojmu otcovi.

Edith Piaf

Život Edith Piaf bol bojom o hudbu, prežitie a lásku. Jej magický hlas, láska, priateľstvo s hviezdami svojej doby (Marcel Cerdán, Marlene Dietrich, Yves Montand…) ju od detstva v chudobe priviedlo k obdivu celého sveta. Žila vždy naplno a “nič neľutovala…”. Vďaka svojej neuveriteľne silnej vôli a neobyčajnému talentu sa vysporiadala s tragickým osudom a jej sen z detstva sa stal skutočnosťou. Nechcela dať svetu šancu, aby na ňu zabudol a podarilo sa jej to.

Súťaž už skončila.

Výhercovia:

Jarmila Marchevková Reľov

Jana Komadová Petrovice

Štefánia Kašubová Krásno nad Kysucou

4. júla 2016

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod