Súťaž o vstup na celodennú prednášku Total Business Mastery vyžrebovaná

Brian Tracy

Brian Tracy je profesionálny rečník, školiteľ a konzultant, ktorého služby využívajú jednotlivci, ale aj korporácie z celého sveta.

Neoceniteľné rady a skúsenosti, ktorými tento Američan disponuje, sú cenným vývozným artiklom, o ktorý je záujem všade, kde príde. Ročne prednáša pred viac ako 250 tisíc ľuďmi po celom svete.

Okrem toho je prezidentom svojej úspešnej spoločnosti Brian Tracy International a tiež píše knihy, ktoré sa tešia, ako všetko, čoho sa chytí, veľkému úspechu.

Čo je to TOTAL BUSINESS MASTERY? 

Celodenná prednáška Total Business Mastery, ktorá sa bude konať v Bratislave 4. júna, vám prezradí, čo odlišuje úspešných ľudí od tých priemerných, no nielen to. Dozviete sa zaujímavé informácie o strategickom plánovaní, spôsoby, akými správne nastavíte svoju myseľ, a Brian Tracy s vami prejde aj kľúčové dennodenné návyky. Naučí vás techniky a princípy, ktoré sa učia podnikatelia a majitelia firiem z celého sveta a mnohých z nich priniesli miliónové zisky.

Ak sa rozhodnete zúčastniť sa Total Business Mastery, Brian Tracy vás posunie v štyroch rôznych oblastiach. Naučí vás umeniu vyjednávať, ale aj tomu, ako si správne vybrať zo zoznamu úloh tú, ktorá je pre vás kľúčová. Zameria sa tiež na dôležitosť disciplíny a dodá vám silu vykročiť a vziať svoj osud do vlastných rúk. Tak dlho nám totiž okolie hovorilo o tom, že úspech je o šťastí, až sme tomu napokon uverili a začali sme naň čakať. Dôležité je však namiesto čakania a prešľapovania na jednom mieste urobiť svoj prvý krok a poriadne si ho užiť. Prednáška Total Business Mastery vám k tomu môže pomôcť.

Súťažná otázka: V koľkých rokoch v sebe Brian Tracy objavil chuť predávať? Odpovede nájdete tu: http://damskajazda.webnoviny.sk/slovensko-mieri-svetoznamy-biznis-expert-brian-tracy/

Súťaž trvá do 14.5.2017

Súťaž už skončila.

Iveta Berčicová

28. apríla 2017

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod

Sardinková pochúťka

šalát so sardinkami, jedlo, výživa

Sardinková pochúťka Ingrediencie 1 Calvo sardinky v slnečnicovom alebo olivovom oleji primerané množstvo šalátových listov 1 jarná cibuľka 1 paradajka 1 … Čítať ďalej