Súťaž o 3 poukážky od F&F vyžrebovaná

Plavky, leto, móda F&F

Pripravte sa na slnečné dni už teraz! Kolekcia dámskych plaviek a plážových doplnkov F&F priblížila letné radovánky na dosah.  Pohodlne tak umožní pripraviť sa rovnako prvým nedočkavcom, či vycestovať milovníkom leta vyhľadávajúcim horúcu sezónu celoročne. Od neónových vzorov ďalekej exotiky, cez osviežujúce odtiene oblohy a hladiny obľúbeného Stredomoria až po elegantne hlboké tóny horských jazier – nespočetné indície leta nájdete práve v kolekcii plaviek 2016 od F&F.

Okrem zlatistých pláží, hrejivého slnka, osviežujúcich nápojov a nekončiacej zábavy sú práve plavky neodmysliteľnou súčasťou letnej výbavy. A aj keď sa na výber kladie iba sezónny dôraz, určite odporúčame zohľadniť vlastný komfort. Bikini, tankini, alebo celé plavky – overený strih pre rôzne typy postáv je k dispozícii v záplave vzorov a farieb. Drobné exotické motívy s pastelovým nádychom, neónky vo farbách šťavnatého ovocia, animálna potlač v žiarivých odtieňoch, ale aj veľmi aktuálne výrazne jednofarebné či geometricky ladené dvojice v rôznych prevedeniach. Okrem promenádnych a klasických je tento krát sortiment plaviek F&F obohatený aj o športové kúsky z kolekcie F&F Active.

Prmediastorelrvrchny diel plaviekpatterns16.00rt_ff_sum_1_w_pos_14_240.jpg

Dámska módna výbava zahŕňa okrem plaviek aj ďalšie vychytávky ako letné kokteilky, či plážový klobúk. Pre doplnenie ponúka značka F&F štýlové tuniky, madeirové topy a šortky, alebo vesty  a maxi košele z tenkého denimu či príjemnej bavlny. Pohodlný a zároveň elegantný dojem vytvorí minimalisticky ladení biely overal, či kombinácia voľnejšieho topu a širokej sukne z modro bielej, pruhovanej bavlny.

Nápadité plážové tašky svetlých farieb, trendové slnečné okuliare a ľahké sandále či plážové flip-flopy spríjemnia každý letný deň. Farebná  bižutéria spoločne so vzorovanými listovými kabelkami a veľkými šatkami so vzormi motýľov, tropickej flóry či pruhovanej klasiky efektne doplnia večerný outfit letnej party, romantickej prechádzky i neformálnej večere.

Dostupné v predajniach F&F, exkluzívne v obchodnej sieti TESCO. www.F-F.com

Dámska jazda pre vás pripravila súťaž o 3 poukážky  v hodnote 30 € na nákup módy a obuvi od F&F. Stačí, ak do 29.5.2016 odpoviete na nasledujúcu súťažnú otázku:

Aký typ ženských plaviek sa vám páči viac? Jednodielne alebo dvojdielne? 

Súťaž už skončila.

Výhercovia: 
Ľuboš Fuksa  Bratislava
Anna Rudinská  Predmier
Katarína Solomanová  Nové Mesto nad Váhom

24. mája 2016

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod