Zapojte sa do súťaže o audioknižku Maxim E.Matkin: Mexická vlna

19692411_1494623480624005_347931887_n.jpg

V dnešnej uponáhľanej dobe sa snažíme využiť každučkú chvíľu. Napríklad aj cestu do práce v rannej zápche. Preto sa audioknižky stávajú čoraz populárnejšími. Predstavujeme vám jednu z nich.

Mexická vlna je vraj najkrajšia a najsmutnejšia kniha bestsellerového autora Maxima E. Matkina. Je príbehom troch súrodencov od detstva v osemdesiatych rokoch až po dospelosť. Trápia ich lásky aj socializmus, mečiarizmus a zoznamy tajných agentov ŠtB. Tešia sa zo života, alkoholu, priateľov aj Ligy majstrov. Dozrievajú, spoznávajú seba samých aj seba navzájom, zisťujú, že nič nie je také, ako sa zdá, pochopia, že zázraky sa dejú, aby sa nakoniec všetci stali súčasťou mexickej vlny.

 

Kompletnú neskrátenú verziu knihy číta herec Marián Mitaš.

Vyštudoval VŠMU odbor bábkoherectvo. Po ukončení štúdia začal pôsobiť v Dezorzovom lútkovom divadle, jedinom bábkovom divadle pre dospelého diváka na Slovensku. Pracoval ako DJ a moderátor v Rádiu FM. Hral napríklad vo filme Kandidát, v seriáloch Mesto tieňov, Dr.Ludsky, Búrlivé víno, Tajné životy a podobne aj v divadelnej hre 69 vecí lepších ako sex.. Je ženatý a má dcéry Dorotu a Terezu.

Dĺžka nahrávky vo formáte MP3 6 hodín 12 minút

Nahrané v štúdiu Wisteria books 2016

 

O autorovi – Maxim E. Matkin je slovenský autor, ktorý píše pod pseudonymom a stále ho to baví. Baví ho aj snívať, čítať, písať, piť a žiť. Nedá dopustiť na životné pravdy, krásy slovenčiny, cestovanie, improvizáciu, hlivenie, pracovitosť a ľudí, čo nemajú problém porozprávať svoj životný príbeh. Doteraz mu vyšlo desať kníh a všetky sú bestsellermi. Konkrétne sú to Polnočný denník, Láska je chyba v programe, Mexická vlna, Mužské interiéry, Miluj ma ironicky. Aj ja teba, Nie na ústa, Žiadne prudké pohyby, Úplne najviac a Hviezda jasná. Knihu Mexická vlna venoval rodičom a deťom, nech sú akéhokoľvek veku.   

 

Súťažná otázka: Mexická vlna je príbeh koľkých súrodencov? 

Súťaž trvá do 09.08.2017

Súťaž už skončila.

27. júla 2017

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod