Súťaž o 5 balíčkov čokolád MILKA vyžrebovaná

Product.png

Aj úspešná speváčka Celeste Buckingham miluje čokoládu. A ako ste na to vy?

Ako hovorí Celeste, vydávať zo seba energiu, je liek na všetko. „Vidím tých ľudí, ktorí čakajú na môj výkon a proste im to dám, pretože viem, že na to čakajú. Chcem, aby odchádzali spokojní, a chcem ich potešiť. To ma vždy zachráni. Môžem byť pred vystúpením úplne mŕtva a unavená, no len čo vyjdem na pódium, je to ako zázrak. Hudba je magická.’’ Podľa Celeste môže umelec v branži preraziť aj jemnosťou. „To je naozaj na umelcovi. Myslím si, že funguje to i to. Existuje množstvo žánrov, veľa  hudobných štýlov. Všetko sa teraz dá stiahnuť, počúvať, sledovať, nie je to problém. Dvere sú v podstate otvorené úplne ku všetkému. Napríklad Adele je skvelým príkladom toho, že i veľká, samostatná, sebavedomá žena zároveň, môže krásne jemne spievať. A naopak Rihanna alebo Beyonce spievajú drsne a hrubo a omnoho silnejšie, a to aj v prejave tváre. A oboje fungovalo. Nie je potrebné byť stále „tvrďas“, funguje to i v rámci jemnosti, teda klasického ženského prejavu.

 Celeste buckingham.jpg

 

Celeste Buckingham na seba prezradila, že miluje čokoládu a len tak sa jej nevzdá! „Ja mám čokoládu spojenú s každým zážitkom! Milujem čokoládu a netrúfam si ani skúšať prestať ju jesť,“ smeje sa. Čo ešte miluje? No predsa pódium a spievať pre ľudí. Pesničky sympatickej speváčky nedávno okúzlili publikum až za oceánom. Celeste dokonca zabodovala v amerických hitparádach! „Je to silný pocit. Najskôr také prekvapenie, človek tomu neverí. A ja tomu stále trochu neverím, že sa nám to podarilo,“ smeje sa. Sama o sebe hovorí, že je odvšadiaľ a v Amerike si práve to cenia najviac. „Pre nich je lákavé to, že si povedia – je síce Američanka, je naša, ale zároveň má niečo z vonku. To je hlavne pre Američanov veľmi lákavé. Nie som tam jediná, u ktorej to takto funguje. Sú aj iné speváčky, herci a herečky, ktorí sa takto presadili.“ Ale i napriek americkému úspechu si Celeste pripadá mentálne ako Slovenka.

 

Máš čokoládu spojenú s nejakým konkrétnym zážitkom alebo udalosťou z detstva?

Určite. Spomenula som si na moju maminku, ktorá nám vozila čokolády zo Švajčiarska z rôznych pracovných stretnutí. Boli sme malí, a tak nám zakazovala zjesť to všetko naraz. Vozila nám také srdiečkové čokolády a my sme sa na to vždy šialene tešili. Rodičia veľa cestovali, a tak sme si vždy vážili tie chvíle spolu. To si s tým spájam. Nielen kvôli čokoláde, ale pretože sme každý z iného kúta sveta a každý sme vždy niekde cestovali za prácou, do školy, a preto si vážime tie chvíle, keď sme všetci štyria spolu.

Milka verí, že „jemnosť nájdeš vo vnútri“, a preto vyzýva fanúšikov, aby odhalili svetu svoju jemnú stránku  na www.jemnostnajdesvovnutri.sk.

Potešte sa aj vy sladkou čokoládou a zapojte sa do súťaže o 5 balíčkov čokolády MILKA.

Stačí, keď do 3. júna odpoviete na nasledujúcu súťažnú otázku: Akého tvaru boli čokolády, ktoré vozila mama Celeste Buckingham zo Švajčiarska? 

Súťaž už skončila.

Výhercovia:

Annamária Krivdová Vavrečka

Michal Zapletal Malacky

Soňa Tchirová Bratislava

Marcela Harnosová Sobotište

Monika Hrebeňáková Sobrance

25. mája 2016

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod