Zapojte sa do súťaže s filmom Matky rebelky o super ceny

Bm_sutaz.jpg

Forumfilm.sk  a damskajazda, pre vás pripravili súťaž s filmom Matky rebelky. Stačí ak správne odpoviete na otázku a ste v hre o skvelé ceny. Vyhrajte 3x balíček vlasovej kozmetiky Tahe a filmové tričko.

Tahe.jpg Matka roka_tshirt.png

Matky rebelky, nová komédia napísaná a zrežírovaná Jonom Lucasom a Scottom Moorom (Vo štvorici po opici) sa odohráva na vychytenom predmestí Chicaga, kde dokonalá supermatka Gwendolyn Jamesová (Christina Applegate) a jej dva klony Vicky (ANNIE MUMOLO) a Stacy (JADA PINKETT SMITH) určujú pravidlá, ktoré musia akceptovať všetci rodičia detí zo základnej školy Williama McKinleyho. Ostatné matky vedia, že je lepšie pristúpiť na ich hru a neskrížiť im cestu. Ani Amy Mitchell (Mila Kunis) to nikdy nemala v úmysle. Má všetko, po čom túžila – skvelé manželstvo, slušné deti, krásny dom a dobrú prácu. Ale život je ťažký a nervy môžu prasknúť každému. Idylický život dokonalých matiek a šťastných detí sa zrazu končí a školská pôda sa stáva bojiskom, v ktorom budú súperiť dobro a zlo v Združení rodičov a učiteľov. Bez obetí sa to nezaobíde – ale je to cena za pokrok. Amy spojí svoje sily s ďalšími dvoma matkami, ktoré majú všetkého dosť a chcú sa konečne oslobodiť od všetkých konvencií a zodpovedností. Spolu s Kiki (KRISTEN BELL) a Carlou (KATHRYN HAHN) si začnú užívať slobodu, ktorá bola pre nich už veľmi dlho neznámym pojmom.

Komédia MATKY REBELKY sa v slovenských kinách premieta od 11. augusta.

Súťažná otázka : Napíšte meno matky rebelky, ktorú si zahrala Mila Kunis.

Svoje odpovede posielajte do 24.8.2016

Súťaž už skončila.

Výhercovia:

Marcela Ráczová, Šaľa

Lubica Kubová, Bratislava

Janka Plátková, Horny Tisovník

6. augusta 2016

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hod

Sardinková pochúťka

šalát so sardinkami, jedlo, výživa

Sardinková pochúťka Ingrediencie 1 Calvo sardinky v slnečnicovom alebo olivovom oleji primerané množstvo šalátových listov 1 jarná cibuľka 1 paradajka 1 … Čítať ďalej