Zlé predpovede sa naplnili, herečku Misty Upham našli mŕtvu

Misty Upham
Misty Upham SITA/AP
reklama:

Tridsaťdvaročnú rodáčku z Kalispellu v Montane hľadali od 6. októbra.

Telo americkej herečky Misty Upham našli vo štvrtok 16. októbra v meste Auburn v štáte Washington. Tridsaťdvaročnú rodáčku z Kalispellu v Montane hľadali od 6. októbra. Podľa policajnej správy, telo našiel príbuzný, ktorý bol členom pátracieho tímu, v približne 46 metrov hlbokej priekope v blízkosti rieky v hustom poraste kríkov a stromov. Telo vyslobodzovalo desať osôb približne päť hodín. V súčasnosti čakajú na výsledky súdneho lekára, ktorý by mal určiť príčinu smrti. Podľa informácií portálu Deadline.com, zosnulú našiel strýko Robert Upham, pričom pred tým objavili peňaženku s dokladmi totožnosti.

Pozostalí uviedli, že herečku naposledy videli, keď 5. októbra odchádzala z bytu svojej sestry v indiánskej rezervácii v Auburne. Miestny policajný veliteľ Steve Stocker sa vyjadril, že v ten deň dostali hlásenie o možnom pokuse o samovraždu, no keď na miesto dorazili, herečku tam nenašli. Jej otec neskôr na sociálnej sieti Facebook napísal, že Upham väčšinu života trpela psychickými problémami, no nemyslí si, že by spáchala samovraždu.

Polícia hľadá nezvestnú herečku Misty Upham

Misty Upham je známa napríklad z drámy Frozen River (2008), za výkon v ktorej ju nominovali na Independent Spirit Award. Okrem toho si zahrala aj v snímkach Skins (2002), Strážca snov (2003), Blízko od seba (2013) alebo Jimmy P. (2014).

Informácie pochádzajú z webstránok uk.eonline.com, deadline.com a archívu agentúry SITA.

17. októbra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA