Zmäkol som, priznal Ashton Kutcher

Ashton Kutcher
Ashton Kutcher SITA/AP
reklama:

Herec si myslí, že sa zmenil po narodení dcérky Wyatt Isabelle.

Americký herec Ashton Kutcher tvrdí, že odvtedy, ako prišla na svet jeho dcérka Wyatt Isabelle, je oveľa citlivejší. Tridsaťšesťročný rodák z mesta Cedar Rapids v Iowe to uviedol na sociálnej sieti Facebook. „OK, som slabší ako obrana Chicago Bears (tím hráčov amerického futbalu, pozn. SITA). Do kelu aj s bábätkami,“ napísal k sérii fotografií, ktoré zachytávajú prvé stretnutie rodičov s novorodencami.

Nemenovaný zdroj pre magazín Us Weekly povedal, že herec sa úlohy otca zhostil ako pravý džentlmen. „Je veľmi nápomocný. Pomáha s kŕmením a veľmi rád drží bábätko na rukách. Ashton a Mila (hercova snúbenica Mila Kunis, pozn. SITA) sa veľmi dobre prispôsobili,“ vyjadril sa zdroj.

Tridsaťjedenročná Kunis a Kutcher, ktorí sa preslávili vďaka komediálnemu seriálu Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006), kde stvárnili Jackie Burkhart a Michaela Kelsa, vo februári potvrdili zásnuby a hneď v marci oznámili, že spolu čakajú dieťa. Dlhoročné priateľstvo vraj posunuli na novú úroveň v apríli 2012, po tom, ako sa Kutcher koncom roka 2011 po šiestich rokoch manželstva rozišiel s Demi Moore. Rozvodové konanie pritom oficiálne ukončili len v novembri 2013. Wyatt Isabelle sa narodila 30. septembra.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

30. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA