Zmení si šarmantná Clooneyho manželka po svadbe meno?

Civilný obrad George Clooneyho a Amal Alamuddin v Benátkach
Civilný obrad George Clooneyho a Amal Alamuddin v Benátkach SITA/AP
reklama:

Amal Alamuddin sa za amerického herca a filmára vydala koncom septembra v Benátkach.

Britsko-libanonská právnička Amal Alamuddin si po svadbe s americkým hercom a filmárom Georgeom Clooneym zmenila meno na Amal Clooney. Dvojica sa zosobášila koncom septembra v Benátkach, pričom mala až dve svadby. Prvá z nich sa konala v sobotu 27. septembra v luxusnom hoteli Aman Canal Grande a okrem rodinných príslušníkov sa na nej zúčastnili napríklad aj Matt Damon, Bill Murray, Cindy Crawford, Emily Blunt, Bono z U2 či Anna Wintour. Druhý obrad sa uskutočnil v pondelok na benátskej radnici a po ňom talianske úrady ich manželstvo uznali za právoplatne uzavreté. Oba obrady viedol bývalý starosta Ríma Walter Veltroni, ktorý je Clooneyho blízkym priateľom.

George Clooney a Amal Alamuddin sa vzali

Päťdesiattriročného Clooneyho a 36-ročnú Alamuddin prvý raz videli spolu vlani v októbri v Londýne, keď herec ešte chodil s modelkou Monikou Jakisic. Vo februári boli spolu na špeciálnej projekcii v Bielom dome vo Washingtone, kde Clooney uviedol svoj film Pamiatkari (2014), v ktorom figuruje ako režisér, scenárista, producent aj herec.

Fotoalbum k článku:

V marci zas boli spolu na dovolenke v Tanzánii a na Seychelách. Niekoľko dní po návrate ich potom videli spolu na večeri v New Yorku. Zasnúbili sa koncom apríla a v auguste získali povolenie na sobáš, pričom svadobné oznámenie zverejnili vo vitríne pred radnicou v londýnskej štvrti Chelsea.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

14. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA