Zo sladučkej kučeravej Sue bola alkoholička!

Alisan Porter
Alisan Porter Twitter
reklama:

Herečka podľa vlastných slov abstinuje už takmer sedem rokov.

Americká herečka a speváčka Alisan Porter, známa predovšetkým zo snímky Kučeravá Sue (1991), priznala, že v minulosti mala problémy s alkoholom. Podľa vlastných slov však abstinuje už takmer sedem rokov. Tridsaťtriročná matka dvoch detí to uviedla v príspevku, ktorý zverejnila na webstránke www.thelilmamas.com.

„Ahojte, som Ali a som alkoholička. To ste nečakali, čo? Alebo, práve pretože, že som bývalá detská hviezda, ste čakali presne to. Každopádne, je to pravda. Som čistá od 28. októbra 2007 a odvtedy som sa nedotkla žiadneho alkoholu ani drog,“ napísala na úvod.

„Žila som v New Yorku, keď som si uvedomila, že potrebujem byť čistá. Cítila som sa hrozne a môj život ma celkom premohol. Mala som zlomené srdce a uvedomila som si, že to, o čom som si v minulosti myslela, že fungovalo, tak vôbec nebolo. Ani trochu. Cítila som sa v pasci, bola som vystrašená a smutná a pripravená na to, že naozaj musím niečo zmeniť alebo zlepšiť,“ napísala bývalá detská hviezda, ktorá sa štyri roky zúčastňovala na stretnutiach anonymných alkoholikov.

Nepijem, pretože nechcem prísť ani o jednu povinnosť, ktorú dnes mám. Nepijem, pretože nemôžem. Veľakrát to chcem, pretože som človek a život je tvrdý. No nerobím to. Triezvosť mi ponúkla všetko, čo som kedy chcela a nikdy nemala,“ dodala herečka.

„Na to, aby som mohla písať o mojej abstinencii, som čakala dlho: je to citlivá téma. Taktiež nikdy neviete, kedy sa zobudíte a zistíte, že choroba nad vami zvíťazila. Ak môžem pomôcť čo i len jednej osobe, jednej bývalej detskej hereckej hviezde alebo jednej matke, má to zmysel,“ povedala pre magazín People rodáčka z mesta Worcester.

Alisan Porter začala s herectvom už ako dieťa, keď sa objavila v seriáloch Pee-wee’s Playhouse (1986 – 1990), I’ll Take Manhattan (1987), Rodinné putá (1982 – 1989), Perfektní príbuzní (1986 – 1993) alebo Chicken Soup (1989). Okrem spomínanej komédie Kučeravá Sue si zahrala tiež v snímkach Rodičovstvo (1989), Stella (1990), Milujem ťa na smrť (1990) a Shrink Rap (2003). V Los Angeles účinkovala v predstavení The Ten Commandments: The Musical.

Informácie pochádzajú z webstránok www.thelilmamas.com, www.people.com a archívu agentúry SITA.

13. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA