Zvyšní členovia Take That vystúpia na udeľovaní BRIT Awards

Členovia skupiny Take That
Členovia skupiny Take That, zľava Gary Barlow, Howard Donald a Mark Owen SITA/AP
reklama:

Počas podujatia, ktoré sa bude konať 25. februára v londýnskej O2 aréne, sa predstavia aj Sam Smith, Taylor Swift, Ed Sheeran, George Ezra, Paloma Faith a Royal Blood.

Anglická skupina Take That vystúpi počas udeľovania BRIT Awards, ktoré sa bude konať 25. februára v londýnskej O2 aréne. Počas večera sa okrem tria, ktoré v súčasnosti tvoria Gary Barlow, Mark Owen a Howard Donald, predstavia aj Sam Smith, Taylor Swift, Ed Sheeran, George Ezra, Paloma Faith a Royal Blood.

Zoznamu kandidátov na BRIT Awards vládne spomínaný 22-ročný Smith, ktorý sa uchádza o ceny v piatich kategóriách. Po štyri nominácie získali Ed Sheeran a George Ezra. Royal Blood môžu uspieť v troch kategóriách, Paloma Faith a Taylor Swift majú každá po jednej nominácii.

Take That vznikli v roku 1990 ako päťčlenná skupina v zložení Gary Barlow, Mark Owen, Howard Donald, Jason Orange a Robbie Williams. Do odchodu Williamsa v roku 1995 vydali albumy Take That And Party (1992), Everything Changes (1993) a Nobody Else (1995).

Rok po Williamsovom odchode ohlásili zvyšní štyria členovia ukončenie činnosti skupiny. Bez neho sa vrátili na scénu v roku 2005, pričom v novembri 2006 ponúkli nahrávku Beautiful World, po ktorej nasledovala ďalšia s názvom The Circus (2008).

V roku 2010 sa k štvorici pridal aj pôvodný piaty člen a spoločne nahrali štúdiovku Progress (2010). Williams skupinu opäť opustil v roku 2012 a v septembri minulého roka z nej odišiel aj Jason Orange. Zvyšní traja členovia vydali vlani v novembri album III. Na konte majú napríklad osem BRIT Awards.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

19. januára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA