Bratislavské módne dni uzatvorí prehliadka plesových šiat

Bratislavské módne dni
SITA/Jozef Jakubčo
reklama:

Svoju tvorbu predstaví dnes v Dvorane Ministerstva kultúry Slovenskej republiky 15 dizajnérov a dizajnérok.

Bratislavské módne dni dnes uzatvorí prehliadka plesových šiat a doplnkov. Návštevníci a návštevníčky sa môžu tešiť na to najlepšie, čo ponúka slovenská i zahraničná módna scéna. Podujatie sa bude konať v Dvorane Ministerstva kultúry Slovenskej republiky, kde svoju tvorbu predstaví 15 dizajnérov.

Sme jediné podujatie, na ktorom hostia majú možnosť vidieť prierez tým najlepším, čo si dizajnéri pripravili na obdobie plesov,” uviedla riaditeľka agentúry Promotion Mária Reháková a dodala, že návrhári sa predstavia maximálne so štyrmi modelmi, ktoré vznikli pre dnešný večer.

Hostia sa môžu tešiť na detské modely, dámske róby i smokingy pre mužov a tiež kožušinové doplnky. Prehliadka ponúkne okrem tradičných modelov aj extravagantnejšie kúsky.

V rámci podujatia sa predstavia Richard Rozbora, Slavomíra Vlasová, Zlatica Hujbertová, Ida Sandor, Zuzana Haková, Darina Fábriová, Veronika Hložníková, Simona Vachálková, Annamária Kiss Kósa, Jana Jurčenko, Róbert Vrzala, Jana Pištejová či Renáta Kliská.

Informácie agentúre SITA poskytol Michal Bartek zo Star Production.

16. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA