Český herec Pavel Trávníček sa triasol o život

Pavel Trávníček
Pavel Trávníček youtube.com/print screen
reklama:

Šesťdesiattriročný rodák z mesta Konice to uviedol v rozhovore pre portál iDNES.cz.

Český herec Pavel Trávníček, ktorý v auguste podstúpil náročnú operáciu na urológii, priznal, že sa bál o život. Šesťdesiattriročný rodák z mesta Konice to uviedol v rozhovore pre portál iDNES.cz. “Po prvý raz som si vtedy uvedomil, že všetko má svoj začiatok a koniec. Aj ja. Bál som sa, že zomriem,” popísal svoje pocity.

Ako ďalej povedal, prešiel si aj obdobím, kedy nevedel, čo presne mu je. “Boli to štyri mesiace spojené s neistotou. Ten čas mi pripadal nekonečný, skúška nervov. Stále som na to myslel. Začal som pociťovať veľkú samotu. Vo vážnej chorobe je totiž každý sám, čo bolo ako zistenie celkom tvrdé,” popísal jedno z najhorších období vo svojom živote herec, ktorý po operácii výrazne schudol.

Pavel Trávníček sa narodil 26. októbra 1950. Jeho najznámejšou postavou je princ v legendárnej rozprávke Tři oříšky pro Popelku (1973). Zahral si aj vo filmoch Třetí princ (1982), Kukačka v temném lese (1984), O štěstí a kráse (1986), Kouzelnice od křídového potoka (1988) a mnohých ďalších.

Informácie pochádzajú z webstránky www.idnes.cz a archívu agentúry SITA.

16. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA